Mariusz Pawlak: Numerem jeden były trzy punkty

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Trener GKS po meczu z Garbarnią Kraków nie ukrywał, że jego podopieczni zagrali przede wszystkim skuteczniej niż w Stargardzie i byli też bardziej skoncentrowani niż w poprzednim meczu. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami szkoleniowców na temat sobotniego meczu.

Mirosław Hajdo (Garbarnia Kraków):Oczywiście gratuluję Mariuszowi zasłużonego zwycięstwa. Myślę, że nadal płacimy frycowe w tej lidze. To nie jest wszystko tak, jak było w trzeciej. To jest inne granie. Musimy jak najszybciej się otrząsnąć i już w następnym meczu pokusić się o zdobycz punktową. Na pewno zrobimy wszystko, żeby tak było. Dzisiaj drużyna Bełchatowa była lepszym zespołem i jeszcze raz gratuluję zwycięstwa.

Mariusz Pawlak (GKS Bełchatów): Dziękuję trenerowi za gratulacje. Na pewno był to trudny mecz, ale spotkały się dwie drużyny, które chcą grać w piłkę, chcą stwarzać sytuacje i myślę, że było ich sporo z jednej i drugiej strony. Zagraliśmy skuteczniej niż w poprzednim meczu w Stargardzie, gdzie straciliśmy komplet punktów, dlatego bardzo ważne dzisiaj było dla nas zwycięstwo na własnym boisku i przy swojej publiczności. To jest w tej lidze bardzo ważne. Dzisiaj numerem jeden było zdobycie trzech punktów. Stylem na daną chwilę się nie zajmujemy. Oczywiście, będziemy to sobie później analizować. Zawodnicy zagrali dzisiaj bardzo dobrze w kontakcie. Analizując ostatnio Garbarnię, to była bliska wywiezienia punktów z Radomia. Nie mówię, że obawialiśmy się rywala, ale podeszliśmy do tego meczu bardzo poważnie. Było widać większą koncentrację u zawodników niż w pierwszej kolejce, dlatego dzisiaj się cieszymy.