Kibice spotkali się z Radą Drużyny GKS

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

W czwartek kibice GKS spotkali się z Radą Drużyny i rozmawiali w sprawie ostatnich doniesień prasowych. Piłkarze zaprzeczyli pogłoskom i oświadczyli, że do każdego meczu podchodzą z pełnym zaangażowaniem.

Oświadczenie Stowarzyszenia Sympatyków GKS Bełchatów

W ostatnim czasie liczne medialne doniesienia, dotyczące naszego klubu i złej sytuacji w nim panującej, nabrały negatywnego rozgłosu. Szczególne  zażenowanie wśród kibiców GKS-u Bełchatów budziły wiadomości, jakoby niektórzy z naszych piłkarzy, w celu odzyskania zaległych pensji i premii, byli skłonni walczyć o odebranie naszemu klubowi licencji do gry w Ekstraklasie.

My, kibice GKS-u, nie mogliśmy pozostać bierni wobec takich informacji. Dodatkową frustrację wśród osób, którym los GKS-u nie jest obojętny, wywołuje fatalna seria sześciu meczów bez zwycięstwa w bieżącym sezonie Ekstraklasy.

Czwartego października 2012 roku przedstawiciele Stowarzyszenia Sympatyków GKS Bełchatów oraz wszystkich grup kibicowskich działających na GKS-ie (Ekipa Piątek 13-go, Bełchatowscy Patrioci, Valiant Boys) przybyli na poranny trening piłkarzy w celu wyjaśnienia zaistniałych sytuacji.

Piłkarze zapewnili nas, iż informacje podawane w mediach są nieprawdziwe. Jednocześnie obiecali nam pełne zaangażowanie w każdym z nadchodzących meczów oraz walkę do końca o utrzymanie w Ekstraklasie. Odbyliśmy również rozmowę z prezesem Marcinem Szymczykiem, który zapewnił nas, iż kwestia zaległych wypłat dla piłkarzy zostanie w najbliższym czasie rozwiązana.

Poniżej zamieszczamy oświadczenie Rady Drużyny GKS-u Bełchatów dotyczące całej sytuacji. Oświadczenie to zostało w imieniu wszystkich piłkarzy przekazane do wiadomości publicznej dla wszystkich kibiców GKS-u zaniepokojonych sytuacją w naszej drużynie.

Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów

 

Oświadczenie piłkarzy w sprawie ostatnich doniesień prasowych

Mając na uwadze dobro klubu i szacunek wobec jego kibiców, pragniemy podkreślić, iż naszym celem jest tylko i wyłącznie odzyskanie wielomiesięcznych zaległości finansowych klubu wobec piłkarzy. Informacje podane w prasie o naszych działaniach mających na celu odebranie naszemu klubowi licencji są nieprawdziwe i kategorycznie im zaprzeczamy.

Jednocześnie chcemy podkreślić, iż do każdego meczu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. W żadnym wypadku nie zamierzamy działać na szkodę klubu.

Rada Drużyny GKS Bełchatów