Paweł Wojowski na wylocie z GKS-u?

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Dołączył do teamu Mariusza Pawlaka we wrześniu ubiegłego roku, a za chwilę może się okazać, że listopadowy mecz z Garbarnią w Krakowie był dla Pawła Wojowskiego ostatnim w barwach GKS-u Bełchatów. 23-letni defensor otrzymał zgodę od klubu na testy w drugoligowym Gryfie Wejherowo, na których będzie przebywał w dniach 19 – 31 stycznia.

Wojowski dołączył do „Brunatnych” na zasadzie rocznego wypożyczenia z Arki Gdynia. Jesienią wystąpił w dwunastu meczach 2 ligi, w których został ukarany czterema żółtymi kartkami.

Po rozwiązaniu umowy z Michałem Bierzało, który trafił do Siarki Tarnobrzeg, Wojowski byłby drugim zawodnikiem linii obrony, który opuści Bełchatów. Oczywiście nie jest powiedziane, że tak właśnie się stanie, ale po ruchach kadrowych i piłkarzach, którzy przyjeżdżają do GKS-u na testy, widać wyraźnie, że defensywa „Brunatnych” będzie wiosną przemeblowana. Przypomnijmy, że na obserwacjach przebywają: Kacper Górski (obrońca Wisły Sandomierz), Karol Tomczyk (obrońca VfL 05 Hohenstein-Ernstthal), Szczepan Kogut i Krystian Peda (obaj z Termaliki Bruk-Bet Nieciecza), a z wypożyczenia powrócił Damian Michalski. W najbliższym czasie na testach ma się jeszcze pojawić 26-letni obrońca Marcin Sierczyński (Podbeskidzie Bielsko-Biała).

Treningi z pierwszym zespołem zakończył na razie Adam Pazio.