Małachowski nie dotrwał do końca. GKS traci kolejnego piłkarza

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Po m.in. Marcinie Groliku, Bartłomieju Bartosiaku i Viktorze Putnie, Adrian Małachowski jest kolejnym zawodnikiem, który jeszcze przed zakończeniem sezonu opuścił Sportową! 22-letni pomocnik poinformował o tym na swoim profilu na Instagramie, a powodem wcześniejszego odejścia z klubu jest kontuzja.

Wychowanek Zawiszy Bydgoszcz rozegrał w tym sezonie 23 mecze w Fortuna 1 Lidze oraz jeden w Pucharze Polski. W tym czasie zdobył też dwie bramki i zanotował dwie asysty. Przypomnijmy, że z GKS związał się rocznym kontraktem, który wygasł 30 czerwca. Mimo to piłkarz podpisał aneks do umowy i miał jeszcze przez miesiąc reprezentować bełchatowski klub. Niestety na przeszkodzie stanęła kontuzja, która wyeliminowała defensywnego pomocnika z gry.

– Już od meczu z Sandecją grałem na lekach przeciwbólowych i z meczu na mecz mój stan się pogarszał. Pożegnałem się już z chłopakami, bo wracam do domu i tam będę się leczył – przekazał nam w krótkiej wiadomości zawodnik.

To bardzo komplikuje i tak nie najlepszą już sytuację kadrową drużyny, która na trzy kolejki przed zakończeniem rozgrywek została osłabiona ubytkiem ważnego ogniwa układanki Marcina Węglewskiego.

Adrianowi dziękujemy za wysiłek włożony w każdy mecz i życzymy (wpierw) powrotu do zdrowia oraz powodzenia w dalszej karierze!