Śnieżyca w Bełchatowie! Kolejny mecz GKS-u odwołany!

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Już trzeci raz z rzędu drużyna GKS-u Bełchatów nie jest w stanie zainaugurować rundy wiosennej sezonu 2017/18. Mecz pomiędzy zespołem „Brunatnych”, a liderem II ligi GKS 1962 Jastrzębie, po naradzie delegata PZPN i kierowników obu drużyn, został odwołany ze względu na stan boiska i nieustanne opady śniegu! Takiej historii dawno nie było.

Piłkarze GKS-u mieli rozpocząć ligową walkę o punty już dwa tygodnie temu spotkaniem z drużyną Stali Stalowa Wola. Wtedy na przeszkodzie w rozegraniu meczu stanęły silne mrozy, które spowodowały odwołanie całej kolejki.

Tydzień temu drużyna Mariusza Pawlaka miała odbyć podróż do Tarnobrzegu, by zmierzyć się z miejscową Siarką, jednak fatalny stan murawy na stadionie Siarki uniemożliwił rozegranie spotkania.

Kibice więc z niecierpliwością oczekiwali dzisiejszego meczu z liderem. Niestety, pogoda znów pokazała swoją siłę i na inaugurację rundy wiosennej znów przyjdzie nam poczekać.

W przyszłą sobotę GKS pojedzie(?) do Katowic, by tam zmierzyć się z drużyną Rozwoju. Miejmy nadzieję, że nic nie stanie na przeszkodzie, by piłkarze „biało-zielono-czarnych” wyszli wreszcie na murawę i rozegrali mecz o punkty.