Mariusz Pawlak: Wracamy bez punktów i jest nam bardzo przykro

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

– My wyszliśmy z tego gorzej. Mój zawodnik mógł przerwać tę akcję. ta decyzja zadecydowała o tym, że niestety przegrywamy. To boli. Wiem, że moi zawodnicy chcieli wygrać, chcieliśmy dobrze wejść w tę rundę. Tak się zdarza. Wyciągniemy wnioski – powiedział na pomeczowej konferencji prasowej szkoleniowiec GKS-u.

Mariusz Pawlak (trener GKS Bełchatów): – Z pewnością trudno powiedzieć coś dobrego, jeśli przegrywa się spotkanie. Czekaliśmy bardzo na rozpoczęcie, inaugurację tej rundy. Już przed tygodniem nie udało się to na naszym stadionie, choć byliśmy na to przygotowani. Teraz spodziewaliśmy się, że przyjedziemy na teren, który może okazać się dla nas ciężki. Taki był dla obu zespołów. Im dłużej, tym bardziej było widać, że oba zespoły skupiają się na obronie, niepopełnieniu prostego błędu, mogącego spowodować stratę bramki.
Początek meczu był taki, że po naszych stratach gospodarze mogli zdobyć dwie bramki. Potem zaczęliśmy grać zdecydowanie lepiej, stwarzać sobie sytuacje. Dzisiejsze boisko nie było sprzymierzeńcem dla nikogo. Niestety, wracamy bez punktów i jest nam bardzo przykro. Gratuluję gospodarzom zwycięstwa.