Drużyna GKS-u Bełchatów rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Piłkarze „Brunatnych” odbyli dziś pierwszy trening przed startem nowego sezonu. W zajęciach wziął udział m.in. pierwszy letni nabytek Mikołaj Grzelak, który w środę podpisał kontrakt z GKS oraz testowany Hubert Laskowski z niemieckiego SV Eintracht Ellster. Wśród nowych twarzy był również powracający z Olimpii Zambrów Mateusz Szymorek.

Inauguracyjne zajęcia odbyły się na boisku nr 3 Miejskiego Centrum Sportu i wzięło w nich udział 15-tu zawodników. Kadra GKS-u na pierwszym treningu:

Paweł Lenarcik, Arkadiusz Moczadło, Marcin Grolik, Filip Kendzia, Mikołaj Bociek, Kamil Szubertowski, Damian Michalski, Marcin Sierczyński, Mariusz Magiera, Mikołaj Grzelak, Mateusz Szymorek, Bartłomiej Bartosiak, Marcin Ryszka, Émile Thiakane, Hubert Laskowski.

W zajęciach nie wzięli udziału zawodnicy, którzy już wcześniej zadeklarowali, że nie przedłużą kontraktów z GKS-em, oraz wypożyczeni Krystian Peda, Szczepan Kogut i Patryk Janasik. Z drużyną nie trenował również testowany w Piaście Gliwice Dawid Flaszka, kontuzjowany Michał Lewandowski, Hubert Berłowski, który otrzymał tydzień wolnego z racji późnego zakończenia sezonu rezerw, oraz juniorzy, którzy zagrają w barażu o CLJ. Jutro do zespołu dołączy Patryk Rachwał.

W sobotę nasz zespół zmierzy się we Wronkach z ekstraklasowym Piastem Gliwice. Do soboty do zespołu „Brunatnych” mają dołączać kolejni testowani zawodnicy.