Robert Chwastek ponownie zagra w barwach Gryfa Wejherowo

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

29-letni pomocnik, który w minionym sezonie reprezentował barwy GKS-u Bełchatów, podpisał kontrakt z Gryfem Wejherowo. Dla byłego zawodnika m.in. Wisły Płock, Ruchu Chorzów i Siarki Tarnobrzeg będzie to powrót na Wzgórze Wolności, gdzie z powodzeniem występował w sezonie 2016/17. Życzymy samych sukcesów!

Robert powrócił na S3 w połowie czerwca ubiegłego roku po niemalże dziesięciu latach przerwy od debiutu w drużynie „Brunatnych”, kiedy to rozegrał dla GKS-u dwa spotkania w Pucharze Ekstraklasy i dziesięć w drużynie Młodej Ekstraklasy, dla której zdobył dwie bramki (sezon 2007/08). W minionym sezonie wystąpił w 24 meczach II ligi, w których strzelił jednego gola i zaliczył dwie asysty. Zagrał także w dwóch spotkaniach Pucharu Polski.

Wcześniej w żółto-czarnych barwach Gryfa Wejherowo jego statystyki prezentowały się znacznie lepiej, bowiem w drugoligowym sezonie 2016/17 rozegrał 33 mecze (plus jedno spotkanie w ramach Pucharu Polski), podczas których siedmiokrotnie znajdował drogę do bramki rywali.