Kolejny kontrakt podpisany! Nowy skrzydłowy w GKS Bełchatów

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Po wczorajszym wzmocnieniu pozycji bramkarza, klub kontynuuje kompletowanie zawodników grających w polu. Kontrakt z GKS-em Bełchatów podpisał 24-letni Bartosz Biel. Nowy skrzydłowy bełchatowian złożył podpis na rocznej umowie z opcją przedłużenia o następny sezon. Witamy w Bełchatowie.

24-letni prawy pomocnik wyceniany przez portal Transfermarkt.pl na siedemdziesiąt pięć tysięcy euro po sezonie rozstał się z pierwszoligową Bytovią Bytów. Zagrał w dwudziestu sześciu spotkaniach, lecz ta liczba to tylko pozory, bowiem średnio na boisku spędził trzydzieści osiem minut w jednym spotkaniu. Zdobył trzy bramki na boiskach I ligi, która od bieżącego sezonu zmienia sponsora tytularnego na Fortunę – zakłady bukmacherskie. Biel na swoim koncie posiada występy w młodzieżowych reprezentacjach Polski. Możemy o nim napisać, że jest piłkarskim obieżyświatem w skali krajowej, bo jako piłkarz nigdy nie występował za granicą. Za to pomimo młodego jak na piłkarza wieku występował już w siedmiu klubach: Turze Turek, ŁKS-ie Łódź, Puszczy Niepołomice, Wigrach Suwałki, Olimpii Zambrów, Kotwicy Kołobrzeg i wspomnianej Bytovii. 

Bartosz Biel jest szóstym wzmocnieniem drużyny Artura Derbina. Wcześniej do zespołu dołączyli wychowankowie – Mikołaj Grzelak, Mateusz Szymorek oraz Daniel Niźnik, a także Paweł Czajkowski i Hubert Tylec. Ponadto do pierwszej kadry włączono najbardziej utalentowanych młodzieżowców.

Bartosza witamy w Bełchatowie i życzymy wielu udanych akcji pod bramką przeciwników!