Węglewski nadal szefem! Sztab szkoleniowy przedłużył kontrakty

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Po informacjach o nowych kontraktach dla piłkarzy, ze Sportowej 3 napłynęły wiadomości o kształcie sztabu szkoleniowego GKS-u Bełchatów na nowy sezon.

Wcześniej z klubem pożegnali się Kacper Jędrychowski – asystent trenera Artura Derbina – oraz Radosław Drogosz, kierownik drużyny. Teraz poinformowano natomiast o tym, że w sztabie szkoleniowym pozostaną Marcin Węglewski, Patryk Rachwał oraz Sebastian Łukiewicz.

Marcin Węglewski został trenerem pierwszej drużyny GKS-u po odejściu w trakcie rundy wiosennej Artura Derbina. Pełniący wcześniej funkcję dyrektora sportowego 42-letni Węglewski utrzymał Brunatnych w Fortuna I Lidze. Poprowadził GKS w 12 spotkaniach, w których jego zespół czterokrotnie zwyciężał, a trzykrotnie dzielił się z ligowymi rywalami punktami.

Rachwał to natomiast były piłkarz GKS-u Bełchatów, który po zakończeniu piłkarskiej kariery po sezonie 2018/19 dołączył do sztabu szkoleniowego Artura Derbina. W trakcie zawodowej kariery piłkarza wystąpił w GKS blisko 250 razy. Przywdziewał także trykoty m.in. Polonii Warszawa, Wisły Płock czy niemieckiej FC Energie Cottbus. Będzie on asystentem Węglewskiego.

Trenerem bramkarzy pozostanie również Łukiewicz, który czuwa nad bełchatowskimi golkiperami od stycznia 2017  roku. Wcześniej podobną funkcję pełnił w Olimpii Grudziądz oraz Pelikanie Łowicz. Jako zawodnik również reprezentował barwy GKS-u Bełchatów.

Sztabowi szkoleniowemu życzymy samych dobrych decyzji co do ustawienia składu na dany mecz oraz jak największej średniej punktów na mecz!