Tygodnik „Piłka Nożna” docenił Bartosiaka! Kapitan w jedenastce kolejki

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Jak co tydzień, redakcja tygodnika „Piłka Nożna” postanowiła wytypować najlepszą „jedenastkę” kolejki II ligi. GKS w 7. kolejce pokonał w dobrym stylu Olimpię Grudziądz (2:1), więc obecność w zestawieniu zawodnika „Brunatnych” nikogo dziwić nie powinna. Tym razem uznanie w oczach dziennikarzy „PN” znalazł kapitan biało-zielono-czarnych, Bartłomiej Bartosiak. Gratulujemy!

To już druga nominacja „Bartasa” w tym sezonie. Po raz pierwszy pośród najlepszych znalazł się po 4. kolejce i zwycięstwie GieKSy ze Skrą Częstochowa (3:0). 27-latek w spotkaniu z Olimpią Grudziądz po raz kolejny liderował w ataku. Zdobył swoją drugą bramkę w obecnych rozgrywkach oraz popisał się efektownym i efektywnym ostatnim podaniem do Patryka Mularczyka przy bramce na 1:0. Bartosiak udowodnił, że GKS Bełchatów jest „na fali”, a on sam utrzymuje wysoką dyspozycję od początku sezonu. Gratulujemy i życzymy kolejnych nominacji!

Jedenastka 7. kolejki II ligi:

Rosa (ROW) – Głaz (Siarka), R. Makowski (Radomiak), Małkowski (Ruch) – Bartosiak (GKS Bełchatów), Kryszak (Elana), Kristo (Widzew), Walków (Pogoń) – D. Nowak (Skra), Gębalski (Siarka), Paluchowski (Pogoń).