GKS Bełchatów zaprezentował się kibicom na starcie sezonu 2020/21

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

W piątkowe popołudnie w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy odbyła się prezentacja pierwszoligowej drużyny GKS-u Bełchatów, poprzedzona piknikiem rodzinnym oraz prezentacją grającej w klasie okręgowej drużyny rezerw.

Pomimo trudności wynikających z reżimu sanitarnego, jubileuszowy X Piknik Rodzinny połączony z prezentacją drużyny odbył się, choć w dużo skromniejszej formie i z pewnymi ograniczeniami. Punktem kulminacyjnym pikniku było wyjście na główną scenę pierwszej drużyny GKS-u Bełchatów, poprzedzone prezentacją zespołu rezerw. Kibice najpierw wysłuchali trenera Adriana Teodorczyka, a następnie kapitana „rezerwistów” Kacpra Sionkowskiego. Później kibicom zaprezentowało się m.in. trzynastu nowych piłkarzy, którzy dołączyli do kadry pierwszego zespołu. Po prezentacji wszystkich piłkarzy oraz sztabu szkoleniowo-medycznego, głos zabrał prezes zarządu Wiktor Rydz, a tuż po nim trener Marcin Węglewski oraz kapitan Brunatnych, Mariusz Magiera. Na zakończenie wszyscy zgromadzeni odśpiewali hymn GKS-u „Mień się GieKSo, mień”.

Z uwagi na fakt, że piłkarze i trenerzy objęci są izolacją, po zakończeniu prezentacji nie było możliwości kontaktu z drużyną, rozmów indywidualnych ani wspólnych zdjęć.