Dwóch piłkarzy GKS-u w najlepszej jedenastce jesieni w II lidze!

Grudzień to tradycyjny czas wszelkiego rodzaju podsumowań i plebiscytów. Z przyjemnością odnotowujemy, że w jedenastce rundy jesiennej II ligi według tygodnika „Piłka Nożna”, znalazło się dwóch giekaesiaków: Bartłomiej Bartosiak i Damian Michalski. Przedstawiona została również jedenastka dublerów, w której pojawił się trzeci piłkarz GKS-u, Paweł Lenarcik. Całej trójce serdecznie gratulujemy!

Wyróżnienia dziwić nie mogą, ponieważ cała trójka wystąpiła we wszystkich 21. kolejkach jesieni, niejednokrotnie zapewniając swoją znakomitą postawą, trzy punkty „Brunatnym”. Bartosiak strzelił cztery gole i zanotował aż dziewięć asyst! W meczach z ROW-em Rybnik (1:0), Gryfem Wejherowo (1:0), Olimpią Grudziądz (2:1) oraz Skrą Częstochowa (3:0), zaprezentował się na tyle dobrze, by znaleźć się w jedenastce kolejki „Piłki Nożnej”. Najwięcej minut na boisku spędził z kolei drugi z wyróżnionych giekaesiaków, Damian Michalski. Młody defensor zaliczył pełne 1890 minut, czterokrotnie pokonując bramkarzy rywali. Podobnie jak Bartosiak, cztery razy lądował w jedenastce kolejki. Taki sam wynik minutowy ma na swoim koncie ma Paweł Lenarcik, który w aż jedenastu meczach zachował czyste konto. Co więcej, przez 588 minut z rzędu nie dał się pokonać!

Bartkowi, Damianowi i Pawłowi gratulujemy wyróżnień i liczymy, że w jedenastce sezonu GKS będzie miał jeszcze mocniejszą reprezentację!

Pozostałe miejsca zostały obsadzone następującymi zawodnikami: Krzczuk (Skra) – Waszkiewicz (Stal Stalowa Wola), Sylwestrzak (Widzew), Mikulec (Resovia), Stefanowicz (Elana), Makowski (Radomiak), Michalski (Widzew), Leandro (Radomiak) i Szysz (Górnik Łęczna).