Spotkanie GKS-u ze Zniczem Pruszków pokaże na żywo TVP!

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Po prawie trzech latach przerwy, mecz GKS-u Bełchatów będzie można obejrzeć na żywo w telewizji! W związku z tym zmianie ulegnie termin rozegrania meczu. Zaplanowane wstępnie na sobotę (6 kwietnia) spotkanie 27. kolejki GKS – Znicz Pruszków, zostało przeniesione na niedzielę (7 kwietnia) i będzie transmitowane w każdym kanale regionalnym TVP. Początek meczu o godz. 13:05.

Tuż przed startem rundy wiosennej Telewizja Polska podpisała umowę z PZPN, na mocy której na antenie oddziałów regionalnych TVP3, z każdej kolejki transmitowane jest jedno spotkanie II ligi. W ramach kontraktu, który został zawarty do końca sezonu 2019/2020, transmitowane mecze rozgrywane są w niedziele o godz. 13. Dodatkowo każda seria spotkań ma swoje podsumowanie w specjalnym magazynie poświęconym rozgrywkom II ligi, który nadawany jest na kanale Łączy Nas Piłka.

Nasze partnerstwo z Telewizją Polską jest kolejnym krokiem w kierunku profesjonalizacji rozgrywek II ligi. Relacje telewizyjne będą również znakomitą promocją, która może mieć przełożenie na pozyskanie przez kluby nowych sponsorów, a być może także sponsora tytularnego dla całych rozgrywek – powiedział sekretarz generalny PZPN Maciej Sawicki.

Dotychczas pokazano starcia Górnik Łęczna – Resovia (1:0), Ruch Chorzów – Olimpia Grudziądz (1:2) oraz Znicz Pruszków – Radomiak (3:2).