Polsat Sport pokaże wyjazdowy mecz GKS-u z Widzewem Łódź

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Niemal 1/3 sezonu trzeba było czekać aby Polsat Sport uwzględnił w swojej ramówce transmisję meczu z udziałem piłkarzy GKS-u Bełchatów. Na rozpoczęcie 10. kolejki Fortuna 1 Ligi kibice obejrzą wyjazdowy mecz z Widzewem Łódź.

W związku z tym zmianie uległ dzień i godzina rozpoczęcia derbów województwa łódzkiego. Pierwotnie mecz ten miał być rozegrany w sobotę 24 października o godzinie 19:10. Aktualna data, to piątek 23 października o godzinie 17:40.

Telewizja Polsat na swoich sportowych kanałach emituje trzy mecze w każdej kolejce. Pozostałe spotkania można oglądać na stronie IPLA.TV. Z każdego takiego stadionu emitowany jest sygnał z jednej kamery i bez komentarza. W dotychczasowych 6. kolejkach najczęściej transmitowane były mecze z udziałem Widzewa (6 razy!), Korony Kielce (5 razy), ŁKS-u (4 razy) oraz Arki Gdynia i Zagłębia Sosnowiec (po 3 razy). Puszcza Niepołomice, Resovia i GKS Bełchatów jako jedyni pierwszoligowcy nie znaleźli się dotąd w ramówce ani razu!

Ostatni raz biało-zielono-czarni szerszej publiczności zaprezentowali się w ostatniej serii gier sezonu 2019/20, kiedy to Polsat Sport przeprowadził transmisję z wyjazdowego meczu z GKS Tychy.