Paweł Wszołek: Stworzyliśmy sobie bardzo dużo okazji

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

– Czy wynik mógł być wyższy? Na pewno. Sam miałem jeszcze trzy sytuacje… – mówił po meczu z GKS-em reprezentant Polski Paweł Wszołek.

Michał Nawrot: Nie wiem czy wiesz, ale dzisiejszy wynik przejdzie do historii. To najwyższa wygrana gości w Bełchatowie w historii.

Paweł Wszołek: Nie miałem o tym pojęcia. Dzisiaj wszyscy zagraliśmy bardzo dobry mecz od początku do końca i stąd ten wynik. Za znakomity początek  chłopakom należą się brawa. W drugiej części meczu kontrolowaliśmy sytuację na boisku i udało się strzelić jeszcze dwie bramki.

Wynik mógł być dużo wyższy…

– Na pewno. Ja sam miałem jeszcze trzy sytuacje. Stworzyliśmy sobie bardzo dużo okazji i to pokazuje nasz potencjał w ataku. Zawodnicy, którzy wchodzą z ławki też strzelają gole. W zespole jest zdrowa rywalizacja.

W obronę GKS wjeżdżaliście jak w masło. Piłkarzom ekstraklasy nie przystoi grać tak, jak dzisiaj zaprezentowali się zawodnicy z Bełchatowa.

– Nie chciałbym oceniać piłkarzy Bełchatowa. My staraliśmy się grać tak jak w poprzednich meczach, czyli prowadzić szybki atak pozycyjny. Dzisiaj bardzo dobrze to nam wychodziło i stąd tak okazałe zwycięstwo.

Nie byłeś na meczu? Zobacz jak piłkarze Polonii ośmieszali graczy GKS – SKRÓTY WIDEO