Komplet punktów – jest. Zawodnik w „11” kolejki – jest. Wyróżnienie dla gracza GKS

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Podobnie jak po zwycięstwie nad Stomilem Olsztyn (3:0), tak i po ograniu Radomiaka w tym samym stosunku bramkowym, piłkarz GKS-u znalazł uznanie w oczach redaktorów „Piłki Nożnej”. W jedenastce 3. kolejki Fortuna I Ligi znalazł się bowiem boczny obrońca „biało-zielono-czarnych” – Krzysztof Wołkowicz!

Były gracz Elany Toruń był jedynym strzelcem bramki w starciu z olsztynianami, który w „11” kolejki się nie znalazł. To, co nie udało się po pierwszej rundzie gier, udało się po trzeciej. Nasz obrońca w meczu z beniaminkiem z Radomia gola nie zdobył, ale swoją grą przyczynił się zarówno do zachowania przez Pawła Lenarcika czystego konta, jak i świetnych kontrataków „Brunatnych”, po których zdobywaliśmy zwycięskie bramki.

Przypomnijmy, że w 1. kolejce na wyróżnienie zasłużyli Artur Golański i Przemysław Zdybowicz. Krzysztofowi gratulujemy wyróżnienia i życzymy kolejnego już po spotkaniu w Jastrzębiu!

Jedenastka 3. kolejki Fortuna I Ligi wg „Piłki Nożnej”:

Bielica (Sandecja) – Modelski (Podbeskidzie), Boczek (Warta), Miković (Termalica) – Ojamaa (Miedź), Wolski (Chojniczanka), Pałaszewski (Stomil), Wołkowicz (GKS Bełchatów) – Danielak (Podbeskidzie), Grzeszczyk (GKS Tychy), Korzym (Sandecja)