Kapitan w jedenastce 5. kolejki I ligi! Grolik z wyróżnieniem za wygraną i czyste konto

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Trzecie domowe zwycięstwo „przyszło w bólach”, a swoją grą GKS Bełchatów nie zachwycał tak jak chociażby w starciach ze Stomilem czy Radomiakiem. Bramka Mateusza Marca wystarczyła jednak do kolejnego triumfu przed własną publicznością. Redakcja magazynu „Piłka Nożna” postanowiła jednak docenić innego gracza „Brunatnych” i w „jedenastce” kolejki znalazł się kapitan bełchatowskiego zespołu – Marcin Grolik.

To nie był łatwy mecz dla obrońców GKS-u. W drugiej połowie piłkarze Odry – widząc zaglądającą im w oczy kolejną porażkę –  rzucili się do ataku na bramkę Pawła Lenarcika, a nasi defensorzy musieli raz po raz oddalać zagrożenie. „Grolo” jak przystało na kapitana dyrygował obroną i pewnie bronił dostępu do pola karnego „Brunatnych”. To kolejne w tym sezonie wyróżnienie dla graczy GKS-u, a pierwsze dla Grolika.

Marcinowi gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Jedenastka 5. kolejki I ligi wg „Piłki Nożnej:

Matko Perdijić (Zagłębie Sosnowiec) – MARCIN GROLIK (GKS Bełchatów), Marcin Biernat (GKS Tychy), Arkadiusz Najemski (Wigry Suwałki) – Bartosz Nowak (Stal Mielec), Mateusz Kupczak (Warta Poznań), Krzysztof Danielewicz (Miedź Legnica), Henrik Ojamaa (Miedź Legnica) – Fabian Piasecki (Zagłębie Sosnowiec), Szymon Sobczak (Stomil Olsztyn), Patryk Mikita (Radomiak Radom)