Więcej otrzymanych kartek niż strzelonych bramek. Raport wypożyczonych

Za nami kolejne spotkania w ramach III oraz IV ligi. Tercet z Sokoła Aleksandrowa Łódzkiego miał okazję zmierzyć się z Bronią Radom, natomiast czwartoligowcy po raz kolejny grali dwa razy w tygodniu. Niestety, młodzi gracze GKS-u po zsumowaniu otrzymali więcej upomnień od arbitrów aniżeli pokonali bramkarzy rywali. Sprawdźcie, kto strzelił bramkę, a kto upomniany został żółtą kartką w najnowszym raporcie wypożyczonych!

Mikołaj Bociek (Sokół Aleksandrów Łódzki)

Poza składem w zremisowanym meczu Sokoła z Bronią Radom (0:0).

Daniel Chwałowski (Orkan Buczek)

Poza kadrą meczową w meczach z Wartą Działoszyn (3:1) oraz LKS Kwiatkowice (3:0).

Robert Kowalik (Omega Kleszczów)

W 9. kolejce grał do 80. minuty, a jego Omega przegrała z MKS Jutrzenką Warta 3:1. W weekend rozegrał już za to cały mecz, w którym otrzymał żółtą kartkę. Omega przegrała z ŁKS-em II Łódź 4:6.

Szymon Malicki (Polonia Piotrków Tryb.)

W środku tygodnia nie grał w meczu ze Zjednoczonymi Stryków (3:3). Na boisku pokazał się w weekend i nie był w stanie powstrzymać Warty Sieradz. Polonia Piotrków Tryb. przegrała 0:1. W tabeli IV ligi piotrkowianie zajmują czwarte miejsce.

Konrad Matuszewski (Sokół Aleksandrów Łódzki)

Wszedł w 66. minucie w wyjazdowym starciu Sokoła z Bronią Radom. Gracze Dawida Kroczka bezbramkowo zremisowali w Radomiu, grając od 77. minuty w osłabieniu. W tabeli III ligi zajmują 3. miejsce.

Piotr Mielczarek (Omega Kleszczów)

W 50. minucie strzelił honorową bramkę w przegranym 1:3 meczu Omegi z MKS Jutrzenką Warta. Rozegrał cały mecz. W spotkaniu 10. kolejki grał do 75. minuty, a Omega przegrała z rezerwami ŁKS-u 4:6

Mateusz Stolarczyk (Sokół Aleksandrów Łódzki)

Zagrał od 66. minuty w zremisowanym meczu Sokoła z Bronią Radom (0:0).

Krystian Wojtczyk (Orkan Buczek)

Rozegrał 90 minut w obu spotkaniach Orkana w minionym tygodniu. Najpierw wpuścił jedną bramkę w starciu z Wartą Działoszyn, lecz hattrick wychowanka GKS-u Bełchatów, Huberta Berłowskiego, pozwolił zdobyć Orkanowi komplet punktów. Z kompletem punktów zakończyli również weekendowy mecz z LKS Kwiatkowice, wygrany 3:0. Krystian natomiast zachował czyste konto. Orkan jest wiceliderem tabeli, a do pierwszej Warty Sieradz traci dwa punkty.

Bartłomiej Zieliński (Omega Kleszczów)

W meczu z MKS Jutrzenką Warta (3:3) ukarany żółtą kartką. Zagrał również w przegranym meczu z ŁKS-em II. Jako obrońca nie zapisze tego meczu do udanych – jego zespół stracił sześć goli, odpowiadając „jedynie” czterema trafieniami. W obu spotkaniach rozegrał pełny wymiar czasowy. Omega Kleszczów zajmuje 13. miejsce w lidze.