Mateusz Marzec ponownie wśród najlepszych pierwszoligowców weekendu!

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Za nami 11. kolejka zmagań na zapleczu Ekstraklasy. Dziennikarze tygodnika „Piłka Nożna” tradycyjnie dokonali wyboru najlepszych zawodników minionego weekendu. Dublet ustrzelony w starciu z Wigrami Suwałki otworzył Mateuszowi Marcowi drzwi do „Jedenastki kolejki”, w której nasz zawodnik znalazł się po raz drugi w tym sezonie. Serdecznie gratulujemy!

Przypomnijmy, że najskuteczniejszy strzelec GKS-u trafiał w 52 i 73 minucie. Najpierw popisał się strzałem z półwoleja obok lewego słupka, a później po centrze z Viktora Putina efektownym strzałem głową. W ten sposób 25-latek zdobył swojego szóstego i siódmego gola w sezonie, dzięki czemu umocnił się w klasyfikacji strzelców Fortuna 1 Ligi na pozycji wicelidera. Ustępuje tylko Omranowi Haydary’emu z Olimpii Grudziądz, który ma o jednego gola więcej.

Jedenastka 11. kolejki I ligi wg „Piłki Nożnej”:

Matko Perdijić (Zagłębie Sosnowiec) – Rafał Remisz (Stomil Olsztyn), Damian Chmiel (Sandecja Nowy Sącz), Oskar Paprzycki (Chojniczanka) – Piotr Wlazło (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Rafał Makowski (Radomiak), Mariusz Rybicki (Warta Poznań), Mateusz Marzec (GKS Bełchatów), Aghwan Papikjan (Chojniczanka) – Patryk Mikita (Radomiak), Omran Haydary (Olimpia Grudziądz)