Ostre strzelanie w meczach Sokoła i Omegi. Raport wypożyczonych

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Czterech z sześciu piłkarzy GKS-u wypożyczonych do Sokoła Aleksandrów Łódzki i Omegi Kleszczów zagrało w szalonych (i zwycięskich!) meczach swoich drużyn, w których łącznie padło aż czternaście goli! Jednostkę meczową zaliczyła również nasza dwójka w Orkanie Buczek. Jak na tym tle wypadli inni giekaesiacy? Zapraszamy na cotygodniowy raport wypożyczonych.

Mikołaj Bociek (Sokół Aleksandrów Łódzki)

Po kilku meczach przerwy powrócił… na ławkę rezerwowych. Wygrana Sokoła z Lechią Tomaszów Mazowiecki (5:2) wobec zwycięstw rywali z czołówki, nie zmieniła układu sił w tabeli III ligi.

Daniel Chwałowski (Orkan Buczek)

Pojawił się na boisku w 77. minucie meczu ze Zjednoczonymi Stryków. Zmienił byłego giekaesiaka, a zarazem strzelca bramki Mariusza Zawodzińskiego. Orkan wygrał 2:1 i zrównał się punktami z trzecią w tabeli Polonią Piotrków Tryb.

Robert Kowalik (Omega Kleszczów)

Zaliczył pełne 90 minut w szalonym meczu z Borutą Zgierz. Omega zwyciężyła 4:3, dwukrotnie goniąc wynik! Dzięki tej wygranej podopieczni tymczasowego trenera Marcina Zimocha, podskoczyli w tabeli o jedno „oczko” i obecnie zajmują 12. pozycję w tabeli IV ligi.

Szymon Malicki (Polonia Piotrków Trybunalski)

Tym razem mecz oglądał z perspektywy rezerwowego. Beniaminek przegrał w Zduńskiej Woli z Pogonią 1:2, choć do 87. minuty prowadził po golu Japończyka Rio Suzuki! Pomimo tej porażki, „Poloniści” utrzymali trzecią pozycję w tabeli.

Konrad Matuszewski (Sokół Aleksandrów Łódzki)

W poprzedniej kolejce dostał szansę gry w spotkaniu z Huraganem Morąg. Tym razem zabrakło dla niego miejsca nawet wśród rezerwowych. Sokół rozgromił Lechię Tomaszów Maz. 5:2 i utrzymał miejsce w czołówce I grupy III ligi.

Piotr Mielczarek (Omega Kleszczów)

Przed tygodniem Omega zaaplikowała Nerowi Poddębice cztery gole, w sobotę cztery razy trafiła do bramki zgierskiego Boruty. Mielczarek spędził na boisku 85. minut.

Mateusz Stolarczyk (Sokół Aleksandrów Łódzki)

Jako jedyny z trójki giekaesiaków wypożyczonych do Sokoła wybiegł w ten weekend na boisko. Grał do 55. minuty i przy prowadzeniu 3:0 zmienił go Szymon Sołtysiński. Sokół pokonał Lechią 5:2.

Krystian Wojtczyk (Orkan Buczek)

Rozegrał cały mecz ze Zjednoczonymi Stryków. Skapitulował w 75. minucie po strzale Kacpra Figurskiego. Pomimo nerwowej końcówki jego zespół zwyciężył 2:1, będąc w przekroju całego spotkania drużyną lepszą.

Bartłomiej Zieliński (Omega Kleszczów)

Pełne 90 minut w meczu z Borutą Zgierz. W najbliższą sobotę Omega gości w Łękińsku Ceramikę Opoczno, a 16 listopada kończy rok wyjazdowym meczem z Włókniarzem Zelów.