„Piłka Nożna” desygnowała Brunatnych do jedenastki 12. kolejki

Dla nikogo, kto oglądał mecz Arka – GKS nie będzie chyba zaskoczeniem wyróżnienie przyznane dwóm czołowym postaciom piątkowego spotkania, które otworzyło 12. kolejkę Fortuna 1 Ligi. Dziennikarze najstarszego tygodnika piłkarskiego w kraju nominowali Przemysława Zdybowicza i Łukasza Wrońskiego do jedenastki weekendu. Gratulujemy!

Przypomnijmy, Przemysław Zdybowicz ustrzelił w Gdyni dublet, a przy odrobinie szczęścia mógł ten wynik poprawić. Najpierw w 20. minucie strzałem prawą nogą tuż przy słupku dał Brunatnym prowadzenie, a pięć minut po przerwie głową skierował piłkę obok zaskoczonego bramkarza Arki. Ponadto w 63. minucie w ekwilibrystyczny sposób trafił piłką w poprzeczkę. Za każdym razem piłkę dogrywał mu Łukasz Wroński, który oprócz dwóch asyst, sam również mógł się wpisać na listę strzelców, lecz jego uderzenie z dystansu obronił Daniel Kajzer. GKS wygrał 2:1.

W ten sposób obaj piłkarze dołączyli do grona wyróżnionych w poprzednich kolejkach: Pawła Lenarcika (2), Mateusza Szymorka, Seweryna Michalskiego, Bartłomieja Eizencharta, Patryka Makucha i Mariusza Magiery (po 1). Cieszymy się bardzo, życząc utrzymania wysokiej formy w kolejnych spotkaniach.