Michał Probierz: Nie jest powiedziane, że wiosną nie zdobędziemy 25 punktów

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

– Mamy słabą rundę, ale wiosną ktoś może mieć taką samą jak my teraz. Nie jest powiedziane, że w rundzie rewanżowej nie zdobędziemy 25 punktów. 

Michał Probierz (trener GKS Bełchatów): – Bardzo trudne słowo „szkoda”. Za często go używamy. Nie możemy popełniać tak kardynalnych błędów w defensywie jak gramy o utrzymanie. Chłopaki weszli w mecz nerwowo, stracili kilka piłek, ale po przerwie było lepiej. Zaraz po przerwie zdobyliśmy bramkę. Samego zaangażowania nie można odmówić piłkarzom, ale piłkarsko popełniliśmy błąd i podarowaliśmy punkt Lechii. To boli najbardziej. Takie mecze trzeba wygrywać. Czeka nas dużo pracy.

– Paweł Buzała na pewno chciał strzelić, wcześniej też pokazywał się do gry. W życiu tak czasami bywa, że jak się jest na dole to te bramki trudno strzelić. Wiem ile to kosztuje. Najbardziej brakuje nam więcej spokoju. 

– Mój rachunek jest bardzo prosty: 2 mecze – 6 punktów do zdobycia. Nie jest powiedziane, że wiosną nie zdobędziemy 25 punktów. My mamy taka rundę, ale ktoś inny może mieć taką wiosnę. Dzisiaj sami strzeliliśmy sobie bramkę.