Jesienne „ostatki” GKS-u z Puszczą Niepołomice pokaże Polsat Sport

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Zaplanowany na sobotę 12 grudnia mecz 17. kolejki Fortuna 1 Ligi:  GKS Bełchatów – Puszcza Niepołomice, kończący jesienne rozgrywki na zapleczu Ekstraklasy, znalazł się w „ramówce” Polsatu Sport. W związku z tym zmianie ulegnie godzina rozpoczęcia spotkania.

Pierwotnie mecz miał się rozpocząć o godzinie 17:00, lecz w związku z transmisją spotkanie zostanie rozegrane wcześniej. Pierwszy gwizdek wybrzmi o godzinie 12:40, a sama transmisja zacznie się 10 minut wcześniej. Będzie to pierwsza wizyta ekipy Polsatu Sport na GIEKSA Arenie w tym sezonie i zarazem ostatnia w 2020 roku. Przypomnijmy, że do tej pory jedyne ligowe starcie biało-zielono-czarnych pokazane „na żywo” w telewizji Polsat, to wyjazdowy mecz z Widzewem.

Rywalizację z Puszczą będzie można obejrzeć zarówno na jednym z kanałów Polsatu Sport, jak i w serwisie IPLA. W tym drugim przypadku dostęp do meczu to koszt pięciu złotych. Pozostałe dwa mecze 17. kolejki, które będzie można obejrzeć w telewizji to pojedynki: ŁKS Łódź – GKS Tychy i Odra Opole – Widzew Łódź.