Kup karnet na mecze GKS! 1 sierpnia rusza sprzedaż

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

W środę 1 sierpnia rozpocznie się sprzedaż karnetów na mecze GKS Bełchatów w rundzie jesiennej sezonu 2012/13. Pierwszeństwo będą miały osoby kontynuujące abonamenty z wiosny. Ceny tradycyjnie są bardzo atrakcyjne!

Wielkimi krokami zbliża się początek rundy jesiennej T-Mobile Ekstraklasy. Pierwszy mecz na własnym stadionie GKS Bełchatów rozegra w ostatni weekend sierpnia z Legią Warszawa. Pomóżmy naszemu odmłodzonemu zespołowi dobrze wejść ten w trudny sezon!

Przed nami ciekawa runda jesienna na stadionie przy Sportowej, podczas której do Bełchatowa przyjedzie kilka czołowych drużyn minionego sezonu T-Mobile Ekstraklasy oraz beniaminkowie ligi.

GKS Bełchatów zmierzy się kolejno z Legią Warszawa, Lechem Poznań, Koroną Kielce, Podbeskidziem Bielsko-Biała, Polonią Warszawa, Pogonią Szczecin, Lechią Gdańsk i Piastem Gliwice. Tych meczów nie wypada nie zobaczyć na żywo, szczególnie, że górniczy klub po raz kolejny zachęca kibiców atrakcyjnymi cenami i zniżkami.

W roku jubileuszu 35 lat istnienia GKS Bełchatów jednorazowe wejściówki będą kosztować nadal tylko 1, 10 i 15 zł a 15-procentowe zniżki na karnetach powodują, że ich posiadacze mają w kieszeni spore oszczędności.

Jesień to pierwsza cała runda, kiedy ze specjalnych zniżek będą mogli skorzystać posiadacze wprowadzonej przez Urząd Miasta „Bełchatowskiej Karty 3+”. Liczba rodzin wielodzietnych, które korzystają z Karty stale rośnie, więc klub liczy na ich wsparcie z trybun.

Sprzedaż karnetów dla osób, które posiadają abonamenty z poprzedniej rundy (kontynuacja), rozpocznie się 1 sierpnia. Osoby te będą mogły nabywać karnety na osiem jesiennych meczów w pierwszej kolejności za okazaniem Karty Kibica do 10 sierpnia. Po tej dacie ruszy już otwarta sprzedaż.

Przypominamy, że do zakupu biletu bądź karnetu niezbędna jest Karta Kibica GKS Bełchatów, na którą nabijany jest wybrany produkt.

 

CENNIK BILETÓW – JESIEŃ 2012

BILET NORMALNY – 15 zł
BILET ULGOWY – 10 zł (dla młodzieży szkolnej i studentów za okazaniem legitymacji, kobiet, niepełnosprawnych, emerytów, rencistów i żołnierzy).
BILET DZIECIĘCY – 1 zł (dla dzieci do 10 roku życia, będących pod opieką osoby pełnoletniej).

CENNIK KARNETÓW – JESIEŃ 2012

KARNET NORMALNY – 100 zł
KARNET ULGOWY – 70 zł (dla młodzieży szkolnej i studentów za okazaniem legitymacji, kobiet, niepełnosprawnych, emerytów, rencistów i żołnierzy).
KARNET DZIECIĘCY – 8 zł (dla dzieci do 10 roku życia, będących pod opieką osoby pełnoletniej).

CENNIK BILETÓW – JESIEŃ 2012 z „Bełchatowską Kartą 3+

BILET NORMALNY – 10 zł
BILET ULGOWY – 5 zł (dla młodzieży szkolnej i studentów za okazaniem legitymacji, kobiet, niepełnosprawnych, emerytów, rencistów i żołnierzy).
BILET DZIECIĘCY – 1 zł (dla dzieci do 10 roku życia, będących pod opieką osoby pełnoletniej).

{jvotesystem poll=|12|}