Bartosiak, Grzelak i Paprocki z kontraktami

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Trzech zawodników, którzy podczas letniego okresu przygotowawczego dołączyło do kadry GKS Bełchatów, złożyło podpisy pod nowymi umowami z górniczym klubem.

Rocznymi kontraktami z opcją przedłużenia o kolejny sezon związali się w czwartek wychowankowie GKS Bartłomiej Bartosiak, Mikołaj Grzelak oraz Krystian Paprocki.

Bartosiak (ur. 26 lutego 1991 r.) jest mierzącym 177 cm napastnikiem bądź bocznym pomocnikiem. Ostatni sezon zawodnik spędził na wypożyczeniu w Olimpii Elbląg, gdzie rozegrał 22 oficjalne spotkania. Podczas letnich sparingów GKS rozegrał 205 minut i strzelił jedną bramkę. Będzie występował z numerem „45”.

Grzelak (20 czerwca 1991 r. / 179 cm) w minionym sezonie reprezentował GKS w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy (25 spotkań). Może grać na lewej bądź prawej obronie. W sparingach rozegrał 260 minut i zdobył dwie piękne bramki z rzutów wolnych (ostatnią z nich możecie obejrzeć w dziale wideo). Zagra z numerem „22” na koszulce.

Paprocki (13 lipca 1995 r. / 182 cm) którego brat Kamil (także bramkarz) jeszcze niedawno występował przy Sportowej, trenuje od lata z pierwszą drużyną. Ma na koncie 20 minut w jednym ze sparingów. Jego numer to „95”.

W kręgu zainteresowań GKS jest również inny młody bramkarz Damian Podleśny z Lewartu Lubartów (rocznik 1995), który jest od lata testowany przez Zbigniewa Robakiewicza – opiekuna bramkarskiej czwórki „Brunatnych”.