Górnik skraca wypożyczenie. Bartek Eizenchart opuszcza S3

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Po Wiśle Kraków i Wiśle Płock kolejny klub z Ekstraklasy postanowił skorzystać z możliwości skrócenia wypożyczenia swojego piłkarza. Tym razem szeregi GKS-u Bełchatów opuszcza Bartłomiej Eizenchart, który od 6 stycznia rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej w drużynie Górnika Zabrze.

19-latek w obecnym sezonie zaliczył w barwach GKS-u 16 ligowych spotkań oraz jeden w Pucharze Polski. Zdobył bramkę na wagę trzech punktów w domowym meczu z Zagłębiem Sosnowiec. Trener Marcin Węglewski wystawiał go głównie na skrzydle, lecz zdarzyło mu się grać również na boku obrony. Co ciekawe, przez blisko 900 minut spędzonych na murawie, nie otrzymał ani jednej żółtej kartki. Był drugim piłkarzem (tuż po Zdybowiczu), który w klasyfikacji Pro Junior System wywalczył dla biało-zielono-czarnych największą ilość punktów (861). M.in. dzięki niemu, GKS zajmuje obecnie 4. pozycję w tym zestawieniu.

Bartkowi dziękujemy za pracę i wysiłek włożony na rzecz klubu. Życzymy dużo zdrowia i wielu sukcesów w dalszej karierze piłkarskiej!