GKS traci najlepszego strzelca! Patryk Makuch wraca do Legnicy

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Bez najlepszego strzelca przystąpi do rundy wiosennej drużyna Marcina Węglewskiego. Miedź Legnica skróciła bowiem wypożyczenie do bełchatowskiego klubu Patryka Makucha. 21-latek wraca zatem do zespołu Jarosława Skrobacza. „Brunatnych” opuścił również pomocnik, Marcin Szeibe.

Patryk Makuch dla biało-zielono-czarnych rozegrał 16 ligowych spotkań, w których zdobył 3 gole. Czyni go to zatem najlepszym strzelcem bełchatowian. 21-latek trafiał do siatki GKS-u Tychy, ŁKS-u oraz Resovii. W 14 spotkaniach wychodził w podstawowej jedenastce będąc pierwszym wyborem Marcina Węglewskiego w linii ataku. W trakcie przygody z GKS obejrzał dwie żółte kartki (w meczach z GKS Tychy oraz Zagłębiem Sosnowiec). Wobec dobrej formy, Miedź Legnica skróciła wypożyczenie Patryka Makucha.

Natomiast Marcin Szeibe do Bełchatowa zawitał po rundzie spędzonej w Olimpii Grudziądz. W zespole „Brunatnych” nie był jednak w stanie wywalczyć sobie miejsca w składzie. W pierwszej drużynie zagrał tylko raz – na murawie pojawił się w 88. minucie domowego spotkania z Miedzią Legnica (1:0). 20-latek częściej występował w drugiej drużynie GKS-u.

Oprócz wspomnianej dwójki, Sportową 3 opuścili Paweł Lenarcik, Jakub Witek, Przemysław Zdybowicz, a Bartłomiej Eizenchart na chwilę obecną trenuje z Górnikiem Zabrze.

Patrykowi i Marcinowi dziękujemy za reprezentowanie biało-zielono-czarnych barw i życzymy powodzenia w dalszej karierze!