Lisowski na testach w drugoligowcu. Wiemy, w jakim klubie!

Od początku przygotowań GKS-u Bełchatów do rundy wiosennej w zajęciach z zespołem nie bierze udziału Bartłomiej Lisowski. Wychowanek Brunatnych przebywa bowiem na testach w II-ligowym Sokole Ostróda. W piątek wystąpił nawet w sparingu z Lechią Gdańsk.

Lisowski to urodzony w 2001 roku obrońca, który całą dotychczasową karierę spędził przy Sportowej 3. W pierwszej drużynie biało-zielono-czarnych debiutował w sezonie 2019/20, w wyjazdowym starciu z Miedzią Legnica. Wystąpił wówczas w linii pomocy, lecz swoim występem nie przekonał trenera Węglewskiego, który zdjął go z boiska w przerwie meczu. W obecnym sezonie zanotował zaledwie 3 minuty w ligowym meczu przeciwko… Miedzi Legnica (1:0). Trener dał mu także szansę występu w pucharowym meczu przeciwko Legii. 19-latek pojawił się na placu gry w 83. minucie.

Od początku stycznia przebywa na testach w Sokole Ostróda. W piątkowym sparingu z Lechią Gdańsk pojawił się na boisku w 60. minucie, a beniaminek II ligi przegrał 0:3.

Sokół po rundzie jesiennej zajmuje 8. lokatę w tabeli II ligi z dorobkiem 26 punktów.