Piotr Skrobosiński opuszcza GKS i wraca do Polonii

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Wicelider II grupy III ligi, Polonia Środa Wielkopolska skróciła wypożyczenie Piotra Skrobosińskiego. Rosły obrońca po półrocznym pobycie w Bełchatowie, kończy swoją przygodę z GKS.

21-latek trafił na Sportową w połowie sierpnia ubiegłego roku na zasadzie wypożyczenia. W rundzie jesiennej zaliczył jeden sześciominutowy występ w spotkaniu przeciwko Puszczy Niepołomice.

– W Bełchatowie spędziłem pół roku. Osobiście nie zaliczam tego czasu do najlepszych. Nie udało mi się grać nawet pełnego meczu na tym poziomie, na co bardzo liczyłem – podsumował „Skrobo” w wywiadzie, który ukazał się na oficjalnej stronie Polonii. – Co prawda udało mi się zadebiutować w I lidze, lecz tego debiutu nie mogę zaliczyć do najbardziej udanych. W tym spotkaniu przydarzyło mi się coś, co nie powinno mi się przydarzyć i po czym mój zespół stracił bramkę. Ale niestety taka jest piłka. Wcześniej mało grałem. Brakowało rytmu meczowego i ogrania. Często mecze pierwszego zespołu pokrywały się z meczami rezerw i jadąc z pierwszym zespołem nie mogłem grać w rezerwach, a w pierwszym zespole z kolei spędzałem cały mecz na ławce rezerwowych. W takich sytuacjach naprawdę ciężko jest wejść w mecz.

Piotrowi, dziękujemy za pracę włożoną podczas treningów, życząc jednocześnie powodzenia w dalszej przygodzie z piłką.