Bartłomiej Lisowski zmienia otoczenie i wiosną zagra w III lidze

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

W rundzie wiosennej w barwach GKS-u nie zobaczymy na boisku Bartłomieja Lisowskiego. Wychowanek biało-zielono-czarnych przenosi się na pół roku do trzecioligowego Pelikana Łowicz.

19-letni Bartłomiej Lisowski, od niespełna dwóch tygodni przebywał na testach w ósmej drużynie pierwszej grupy III ligi. Najpierw rozegrał 45. minut w zwycięskim meczu z Borutą Zgierz (3:1), a w minioną sobotę zaprezentował się w takim samym przedziale czasowym w sparingu przeciwko RKS-owi Radomsko, zakończonym wygraną Pelikana (3:1). Młody obrońca wypadł na tyle dobrze, że trener biało-zielonych, Mykoła Dremliuk zdecydował się dać mu szansę w meczach ligowych.

Prawonożny defensor przygodę z piłką nożną rozpoczynał w Bełchatowie, występując w kolejnych grupach młodzieżowych, by w sezonie 2019/20 zostać włączonym do kadry pierwszego zespołu Brunatnych. W dwóch jak dotąd oficjalnych meczach obecnego sezonu – w I rundzie Pucharu Polski z Legią i ligowym meczu z Miedzią – wchodził na plac gry w samej końcówce, notując łącznie zaledwie 11 minut gry. Debiutował zaś 16 lipca 2020 r. w ligowym meczu z Miedzią, kiedy to rozegrał 45 minut.

Bartkowi, dziękujemy za wkład włożony w pracę na treningach i życzymy powodzenia w nowej drużynie!