Strata odwleczona w czasie. Najemski pożegna się z GKS

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Na dwa tygodnie przed rozpoczęciem rundy wiosennej Fortuna 1 Ligi, Arkadiusz Najemski podpisał nowy kontrakt z… Motorem Lublin. 25-letni obrońca rundę wiosenną spędzi jednak w Bełchatowie.

Były piłkarz m.in. Wigier Suwałki w Bełchatowie zagrał zarówno w bloku defensywnym, jak i na środku pomocy. Łącznie w brunatnych barwach zagrał dziesięć razy (9 razy w lidze, raz w Pucharze Polski). W wyjazdowym meczu z Radomiakiem Radom (0:2) zobaczył czerwoną kartkę. Były gracz Legii Warszawa oraz Zagłębia Sosnowiec postanowił skorzystać z oferty II-ligowego Motoru Lublin. Najemski podpisał 2-letni kontrakt, lecz trener Marek Saganowski będzie mógł skorzystać z jego usług dopiero latem tego roku. 25-latek wypełni bowiem kontrakt wiążący go z GKS-em Bełchatów i dopiero wówczas przeniesie się do Motoru Lublin.

Arkadiusz Najemski to zawodnik w odpowiednim wieku, ograny już na poziomie pierwszej ligi i na pewno będzie wzmocnieniem Motoru. (…)  Mam nadzieję, że to będzie piłkarz nie tylko ważny na boisku, ale i w szatni Motoru – tak naszego obrońcę opisał Michał Żewłakow, dyrektor sportowy Motoru na stronie lubelskiego klubu.

Miejmy nadzieję, że Arek swoją grą przyczyni się do utrzymania GKS-u w Fortuna 1 Lidze, a wysoka forma pomoże mu w walce o skład w nowym klubie!