Nowe szaty GKS-u! Zaprezentowano koszulki na rundę wiosenną

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Po podpisaniu kontraktu z nowym partnerem technicznym i dostawcą sprzętu – firmą KEEZA, jasnym stała się wymiana meczowych koszulkach na nowe. W sobotę GKS Bełchatów zaprezentował zatem koszulki na rundę wiosenną sezonu 2020/21.

Prezentacja nowych trykotów biało-zielono-czarnych potwierdziła przeciek, do jakiego doszło kilka dni temu na profilu Facebook’owym nowego dostawcy sprzętu. Firma KEEZA zaprojektowała  dwa komplety strojów: domowe składają się biało-zielono-czarnych pionowych pasów, natomiast komplet wyjazdowy charakteryzuje się grafiką koła czerpakowego koparki wykorzystywanej w górnictwie odkrywkowym u dołu koszulki oraz zielono-czarnymi pasami. Dominuje w nim kolor biały.

Bramkarzy bełchatowskiego klubu zobaczymy w żółtych oraz niebieskich kompletach.  Wszystkie koszulki łączy hasło „Duma Górniczego Miasta” w dolnej ich częściach oraz rok powstania klubu z grafiką koła czerpakowego na wysokości karku.

Miejmy nadzieję, że w nowych trykotach Brunatni będą nie tylko dobrze się prezentować, ale i świetnie grać na pierwszoligowych murawach!