PGE przedłuży umowę po sezonie!

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Jak udało nam się dowiedzieć, sponsor strategiczny klubu Polska Grupa Energetyczna po sezonie przedłuży umowę z GKS-em o kolejne 3 lata!

Od dłuższego czasu w klubie mówiono o tym, że zarząd największego koncernu energetycznego w Polsce zamierza wycofać się ze swoich wcześniejszych zapowiedzi i zaproponuje włodarzom GKS-u przedłużenie umowy. Po meczu ze Śląskiem doszło do spotkania przedstawicieli PGE z prezesem GKS-u Marcinem Szymczykiem oraz przewodniczącym rady nadzorczej klubu Włodzimierzem Sarneckim.

– To prawda, po ostatnim ligowym meczu spotkaliśmy się, żeby omówić szczegóły kolejnej umowy. Nie ukrywam, że jestem z tego powodu bardzo zadowolony, ponieważ ta umowa zapewni nam funkcjonowanie przynajmniej na kilka najbliższych lat. Mam nadzieje, że spędzimy je w Ekstraklasie – powiedział nam w Drugi Dzień Świąt zadowolony Szymczyk.

Jak zdołaliśmy się dowiedzieć, umowa ma zostać podpisana po końcu sezonu. Będzie obowiązywała następne 3 lata, jednak wysokość pieniędzy przekazywanych co roku przez PGE będzie uzależniona od tego, czy bełchatowianie zdołają utrzymać się w Ekstraklasie.