Zmiany w sztabie szkoleniowym. Patryk Rachwał odsunięty!

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Dotychczasowy asystent Marcina Węglewskiego został wraz z początkiem trwającego tygodnia odsunięty od pracy z pierwszym zespołem! Na razie jest to informacja nieoficjalna, choć potwierdzona. Jaki był powód? Czekamy na komunikat klubu.

Patryk Rachwał dołączył do sztabu szkoleniowego wraz z rozpoczęciem sezonu 2019/20, kiedy pierwszym trenerem GKS-u Bełchatów był jeszcze Artur Derbin. Na początku współpracował z Kacprem Jędrychowskim oraz Sebastianem Łukiewiczem. Po odejściu trenera Derbina, który przechodząc do GKS-u Tychy pociągnął za sobą Jędrychowskiego, popularny „Rambo” współtworzył sztab z Marcinem Węglewskim i Sebastianem Łukiewiczem. I tak było aż do ostatniego meczu z Koroną… Decyzji pierwszego szkoleniowca Brunatnych trener Rachwał nie chciał komentować.

Przypomnijmy, iż wcześniej jako piłkarz w trakcie niemalże dziesięciu sezonów spędzonych w GKS, zanotował 255 występów w rozgrywkach Ekstraklasy, I, II ligi, Pucharu Polski, Pucharu Ekstraklasy i Pucharu UEFA, w których strzelił 19 goli. Po raz ostatni wystąpił w wygranym meczu z Widzewem (3:1) w przedostatniej kolejce sezonu 2018/19. W głosowaniu kibiców został wybrany do najlepszej jedenastki 40-lecia klubu.

Jaka będzie dalsza przyszłość Patryka Rachwała w GKS Bełchatów? Czekamy na informacje z klubu.