GKS rozpoczął treningi!

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Dwudziestu jeden zawodników wzięło udział w środowych zajęciach PGE GKS Bełchatów, które zapoczątkowały okres przygotowań do rundy rewanżowej T-Mobile Ekstraklasy.

Pod okiem trenera Kamila Kieresia i przedstawicieli mediów zawodnicy przeszli dziś siedem-dziesięciominutowe rozbieganie na boisku ze sztuczną nawierzchnią, zaczęły się już także ćwiczenia z piłką. Na jutro zaplanowano badania wydolnościowe.

W środowych zajęciach wzięli udział:

Damian Podleśny, Krystian Paprocki, Adrian Basta, Marcin Flis, Raúl González Guzmán, Mikołaj Grzelak, Seweryn Michalski, Maciej Wilusz, Piotr Witasik, Grzegorz Baran, Michał Mak, Piotr Piekarski, Jakub Rozwandowicz (testowany), Filip Rośniak, Szymon Sawala, Damian Szymański, Kamil Wacławczyk, Bartłomiej Bartosiak, Rafał Kujawa (testowany), Łukasz Wroński oraz Paweł Zięba.

W przyszłym tygodniu do zajęć dołączy Mateusz Mak, który przechodzi ostatni etap rehabilitacji po operacji barku. Zabrakło także przeziębionego Łukasza Madeja, który przywitał się z drużyną i nowym-starym trenerem w szatni.