Oficjalnie! Patryk Rachwał przejmuje stery w GKS Bełchatów

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Stało się! Legenda bełchatowskiego klubu obejmuje stanowisko szkoleniowca drugoligowej drużyny Brunatnych. Dla Patryka Rachwała będzie to pierwsza samodzielna praca w charakterze głównego trenera.

40-latek swoją piłkarską przygodę z GKS Bełchatów rozpoczął latem 2007 roku. Debiutował 19 lipca 2007 r. w meczu I rundy eliminacji Pucharu UEFA z Ameri Tibilisi. Przez dziesięć sezonów rozegrał 255 spotkań, w których zdobył 19 bramek i zanotował 5 asyst. W plebiscycie kibiców na najlepszą jedenastkę 40-lecia klubu, znalazł się wśród wyróżnionych. Po raz ostatni wystąpił w wygranym meczu z Widzewem w przedostatniej kolejce II ligi sezonu 2018/19. 1 lipca 2019 roku dołączył do sztabu szkoleniowego Artura Derbina, w którym pozostał również po jego rezygnacji. Z trenerem Węglewskim współpracował aż do 17 maja br., kiedy to dość niespodziewanie został wraz z Marcinem Sierczyńskim odsunięty od pierwszej drużyny GKS-u.

Wraz z rozpoczęciem przygotowań do nowego sezonu, przekonamy się kto będzie tworzył sztab szkoleniowy drużyny. Pierwszy trening zaplanowano na środę (30 czerwca).

Nowemu trenerowi życzymy samych zwycięstw w nadchodzącym sezonie!