Warnecki z awansem, Lisowski z utrzymaniem! Raport wypożyczonych

W miniony weekend zakończyły się rozgrywki eWinner II ligi oraz III ligi. Damian Warnecki, Bartłomiej Lisowski oraz Damian Michalak mogą udać się na urlopy, by zebrać siły na kolejne miesiące walki (oby) w barwach GKS-u. W jakich nastrojach? Zapraszamy na ostatni w tym półroczu raport wypożyczonych.

Bartłomiej Lisowski (Pelikan Łowicz)

Wybiegł w podstawowym składzie na mecz z Sokołem Aleksandrów Łódzki, lecz już w 11. minucie musiał zejść z murawy. Pelikan zremisował ostatni 0:0 i zdołał utrzymać się w III lidze. Łowiczanie zajęli ostatnie miejsce dające utrzymanie z punktem przewagi nad pierwszym z pechowców – GKS Wikielec.

Damian Michalak (KS Kutno)

Kutnianie w ostatnim meczu potwierdzili, że słusznie zasłużyli na wygranie grupy spadkowej. W wyjazdowym meczu z Olimpią Zambrów Michalak zagrał pierwsze 45 minut, a jego drużyna pokonała rywali 2:1, choć wygraną zapewniła sobie dopiero w ostatnim kwadransie. Grający od 45. minuty w osłabieniu gospodarze nie byli w stanie dłużej przeciwstawić się zespołowi Dominika Tomczaka i dzięki trafieniom Świątka i Marciocha to goście zwycięstwem zakończyli sezon.

Damian Warnecki (Skra Częstochowa)

Takiego obrotu wydarzeń nie spodziewał się chyba nikt! Skra do ostatniej chwili drżała o miejsce w barażach, a ostatecznie okazała się lepsza od Chojniczanki oraz KKS Kalisz i w przyszłym sezonie zagra w Fortuna 1 Lidze. W finałowym starciu częstochowianie pokonali beniaminka z Kalisza 3:0, a wynik spotkania samobójczym trafieniem otworzył były piłkarz Brunatnych, Filip Kendzia. W drugiej połowie swoje trafienia zaliczyli Kazimierowicz i Niedbała. Damian Warnecki na boisku pojawił się w 86. minucie w miejsce strzelca drugiej bramki.