GKS Bełchatów rozpoczął przygotowania do nowego sezonu

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

W środę przed południem na boisku Miejskiego Centrum Sportu piłkarze GKS-u Bełchatów rozpoczęli przygotowania do nadchodzącego sezonu. W krótkich zajęciach udział wzięło jedenastu zawodników, a trening poprowadził nowy szkoleniowiec Brunatnych, Patryk Rachwał.

Na premierowym spotkaniu po urlopach na murawę wybiegło zaledwie jedenastu zawodników. Ma to związek z zakończeniem współpracy z aż piętnastoma piłkarzami, którzy odeszli z klubu. Na treningu pojawił się za to powracający po kontuzji Łukasz Wroński oraz piłkarze wypożyczeni ostatnio do innych klubów: Damian Warnecki i Damian Michalak (trzeciemu z wychowanków, który wiosną był wypożyczony do Pelikana Łowicz, Bartłomiejowi Lisowskiemu z dniem 30 czerwca wygasł kontrakt z bełchatowskim klubem). Był też młody bramkarz z drużyny juniorów GKS-u rocznik 2004, Bartosz Pawlak.

Trening poprowadził nowy szkoleniowiec Patryk Rachwał wraz ze swoim asystentem, Bartłomiejem Kondrackim. Zabrakło natomiast trenera bramkarzy, Sebastiana Łukiewicza, który po 4,5 roku opuszcza GKS.

Kadra GKS-u Bełchatów na pierwszym treningu przed sezonem 2021/22:

Bramkarze: Leonid Otczenaszenko, Bartosz Pawlak

Zawodnicy z pola: Mikołaj Grzelak, Mateusz Szymorek, Damian Michalak, Waldemar Gancarczyk, Marcin Ryszka, Łukasz Wroński, Dawid Flaszka, Damian Warnecki, Patryk Winsztal.