Polski Związek Piłki Nożnej przedstawił harmonogram gier eWinner II ligi w sezonie 2021/22. Bełchatowianie zainaugurują rozgrywki wyjazdowym meczem z Wisłą Puławy. Natomiast pierwszy mecz przy Sportowej odbędzie się tydzień później, a rywalem będzie Znicz Pruszków. Pierwsza kolejka rozegrana zostanie 31 lipca, a ostatnia planowana jest na 21-22 maja przyszłego roku.
Terminarz eWinner II ligi na sezon 2021/22
1. kolejka – 31 lipca-1 sierpnia
KKS 1925 Kalisz – Olimpia Elbląg
Wigry Suwałki – Chojniczanka Chojnice
Sokół Ostróda – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Stal Rzeszów – Garbarnia Kraków
Radunia Stężyca – Lech II Poznań
Wisła Puławy – GKS Bełchatów
Znicz Pruszków – Motor Lublin
Ruch Chorzów – Pogoń Siedlce
Śląsk II Wrocław – Hutnik Kraków
2 . kolejka – 7-8 sierpnia
Olimpia Elbląg – Hutnik Kraków
Pogoń Siedlce – Śląsk II Wrocław
Motor Lublin – Ruch Chorzów
GKS Bełchatów – Znicz Pruszków
Lech II Poznań – Wisła Puławy
Garbarnia Kraków – Radunia Stężyca
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Stal Rzeszów
Chojniczanka Chojnice – Sokół Ostróda
KKS 1925 Kalisz – Wigry Suwałki
3. kolejka – 14-15 sierpnia
Wigry Suwałki – Olimpia Elbląg
Sokół Ostróda – KKS 1925 Kalisz
Stal Rzeszów – Chojniczanka Chojnice
Radunia Stężyca – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Wisła Puławy – Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków – Lech II Poznań
Ruch Chorzów – GKS Bełchatów
Śląsk II Wrocław – Motor Lublin
Hutnik Kraków – Pogoń Siedlce
4. kolejka – 18 sierpnia
Olimpia Elbląg – Pogoń Siedlce
Motor Lublin – Hutnik Kraków
GKS Bełchatów – Śląsk II Wrocław
Lech II Poznań – Ruch Chorzów
Garbarnia Kraków – Znicz Pruszków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Wisła Puławy
Chojniczanka Chojnice – Radunia Stężyca
KKS 1925 Kalisz – Stal Rzeszów
Wigry Suwałki – Sokół Ostróda
5. kolejka – 21-22 sierpnia
Sokół Ostróda – Olimpia Elbląg
Stal Rzeszów – Wigry Suwałki
Radunia Stężyca – KKS 1925 Kalisz
Wisła Puławy – Chojniczanka Chojnice
Znicz Pruszków – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ruch Chorzów – Garbarnia Kraków
Śląsk II Wrocław – Lech II Poznań
Hutnik Kraków – GKS Bełchatów
Pogoń Siedlce – Motor Lublin
6. kolejka – 28-29 sierpnia
Olimpia Elbląg – Motor Lublin
GKS Bełchatów – Pogoń Siedlce
Lech II Poznań – Hutnik Kraków
Garbarnia Kraków – Śląsk II Wrocław
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Ruch Chorzów
Chojniczanka Chojnice – Znicz Pruszków
KKS 1925 Kalisz – Wisła Puławy
Wigry Suwałki – Radunia Stężyca
Sokół Ostróda – Stal Rzeszów
7. kolejka – 4-5 września
Stal Rzeszów – Olimpia Elbląg
Radunia Stężyca – Sokół Ostróda
Wisła Puławy – Wigry Suwałki
Znicz Pruszków – KKS 1925 Kalisz
Ruch Chorzów – Chojniczanka Chojnice
Śląsk II Wrocław – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Hutnik Kraków – Garbarnia Kraków
Pogoń Siedlce – Lech II Poznań
Motor Lublin – GKS Bełchatów
8. kolejka – 11-12 września
Olimpia Elbląg – GKS Bełchatów
Lech II Poznań – Motor Lublin
Garbarnia Kraków – Pogoń Siedlce
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Hutnik Kraków
Chojniczanka Chojnice – Śląsk II Wrocław
KKS 1925 Kalisz – Ruch Chorzów
Wigry Suwałki – Znicz Pruszków
Sokół Ostróda – Wisła Puławy
Stal Rzeszów – Radunia Stężyca
9. kolejka – 18-19 września
Radunia Stężyca – Olimpia Elbląg
Wisła Puławy – Stal Rzeszów
Znicz Pruszków – Sokół Ostróda
Ruch Chorzów – Wigry Suwałki
Śląsk II Wrocław – KKS 1925 Kalisz
Hutnik Kraków – Chojniczanka Chojnice
Pogoń Siedlce – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Motor Lublin – Garbarnia Kraków
GKS Bełchatów – Lech II Poznań
10. kolejka – 25-26 września
Olimpia Elbląg – Lech II Poznań
Garbarnia Kraków – GKS Bełchatów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Motor Lublin
Chojniczanka Chojnice – Pogoń Siedlce
KKS 1925 Kalisz – Hutnik Kraków
Wigry Suwałki – Śląsk II Wrocław
Sokół Ostróda – Ruch Chorzów
Stal Rzeszów – Znicz Pruszków
Radunia Stężyca – Wisła Puławy
11. kolejka – 2-3 października
Wisła Puławy – Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków – Radunia Stężyca
Ruch Chorzów – Stal Rzeszów
Śląsk II Wrocław – Sokół Ostróda
Hutnik Kraków – Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce – KKS 1925 Kalisz
Motor Lublin – Chojniczanka Chojnice
GKS Bełchatów – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Lech II Poznań – Garbarnia Kraków
12. kolejka – 9-10 października
Olimpia Elbląg – Garbarnia Kraków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Lech II Poznań
Chojniczanka Chojnice – GKS Bełchatów
KKS 1925 Kalisz – Motor Lublin
Wigry Suwałki – Pogoń Siedlce
Sokół Ostróda – Hutnik Kraków
Stal Rzeszów – Śląsk II Wrocław
Radunia Stężyca – Ruch Chorzów
Wisła Puławy – Znicz Pruszków
13. kolejka – 16-17 października
Znicz Pruszków – Olimpia Elbląg
Ruch Chorzów – Wisła Puławy
Śląsk II Wrocław – Radunia Stężyca
Hutnik Kraków – Stal Rzeszów
Pogoń Siedlce – Sokół Ostróda
Motor Lublin – Wigry Suwałki
GKS Bełchatów – KKS 1925 Kalisz
Lech II Poznań – Chojniczanka Chojnice
Garbarnia Kraków – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
14. kolejka – 23-24 października
Olimpia Elbląg – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Chojniczanka Chojnice – Garbarnia Kraków
KKS 1925 Kalisz – Lech II Poznań
Wigry Suwałki – GKS Bełchatów
Sokół Ostróda – Motor Lublin
Stal Rzeszów – Pogoń Siedlce
Radunia Stężyca – Hutnik Kraków
Wisła Puławy – Śląsk II Wrocław
Znicz Pruszków – Ruch Chorzów
15. kolejka – 30-31 października
Ruch Chorzów – Olimpia Elbląg
Śląsk II Wrocław – Znicz Pruszków
Hutnik Kraków – Wisła Puławy
Pogoń Siedlce – Radunia Stężyca
Motor Lublin – Stal Rzeszów
GKS Bełchatów – Sokół Ostróda
Lech II Poznań – Wigry Suwałki
Garbarnia Kraków – KKS 1925 Kalisz
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Chojniczanka Chojnice
16. kolejka – 6-7 listopada
Olimpia Elbląg – Chojniczanka Chojnice
KKS 1925 Kalisz – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Wigry Suwałki – Garbarnia Kraków
Sokół Ostróda – Lech II Poznań
Stal Rzeszów – GKS Bełchatów
Radunia Stężyca – Motor Lublin
Wisła Puławy – Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków – Hutnik Kraków
Ruch Chorzów – Śląsk II Wrocław
17. kolejka – 13-14 listopada
Śląsk II Wrocław – Olimpia Elbląg
Hutnik Kraków – Ruch Chorzów
Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków
Motor Lublin – Wisła Puławy
GKS Bełchatów – Radunia Stężyca
Lech II Poznań – Stal Rzeszów
Garbarnia Kraków – Sokół Ostróda
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Wigry Suwałki
Chojniczanka Chojnice – KKS 1925 Kalisz
18. kolejka – 20-21 listopada
Olimpia Elbląg – KKS 1925 Kalisz
Chojniczanka Chojnice – Wigry Suwałki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Sokół Ostróda
Garbarnia Kraków – Stal Rzeszów
Lech II Poznań – Radunia Stężyca
GKS Bełchatów – Wisła Puławy
Motor Lublin – Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce – Ruch Chorzów
Hutnik Kraków – Śląsk II Wrocław
19. kolejka – 27-28 listopada
Hutnik Kraków – Olimpia Elbląg
Śląsk II Wrocław – Pogoń Siedlce
Ruch Chorzów – Motor Lublin
Znicz Pruszków – GKS Bełchatów
Wisła Puławy – Lech II Poznań
Radunia Stężyca – Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sokół Ostróda – Chojniczanka Chojnice
Wigry Suwałki – KKS 1925 Kalisz
20. kolejka – 4-5 grudnia
Olimpia Elbląg – Wigry Suwałki
KKS 1925 Kalisz – Sokół Ostróda
Chojniczanka Chojnice – Stal Rzeszów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Radunia Stężyca
Garbarnia Kraków – Wisła Puławy
Lech II Poznań – Znicz Pruszków
GKS Bełchatów – Ruch Chorzów
Motor Lublin – Śląsk II Wrocław
Pogoń Siedlce – Hutnik Kraków
21. kolejka – 26-27 lutego
Pogoń Siedlce – Olimpia Elbląg
Hutnik Kraków – Motor Lublin
Śląsk II Wrocław – GKS Bełchatów
Ruch Chorzów – Lech II Poznań
Znicz Pruszków – Garbarnia Kraków
Wisła Puławy – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Radunia Stężyca – Chojniczanka Chojnice
Stal Rzeszów – KKS 1925 Kalisz
Sokół Ostróda – Wigry Suwałki
22. kolejka – 5-6 marca
Olimpia Elbląg – Sokół Ostróda
Wigry Suwałki – Stal Rzeszów
KKS 1925 Kalisz – Radunia Stężyca
Chojniczanka Chojnice – Wisła Puławy
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków – Ruch Chorzów
Lech II Poznań – Śląsk II Wrocław
GKS Bełchatów – Hutnik Kraków
Motor Lublin – Pogoń Siedlce
23. kolejka – 12-13 marca
Motor Lublin – Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce – GKS Bełchatów
Hutnik Kraków – Lech II Poznań
Śląsk II Wrocław – Garbarnia Kraków
Ruch Chorzów – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Znicz Pruszków – Chojniczanka Chojnice
Wisła Puławy – KKS 1925 Kalisz
Radunia Stężyca – Wigry Suwałki
Stal Rzeszów – Sokół Ostróda
24. kolejka – 19-20 marca
Olimpia Elbląg – Stal Rzeszów
Sokół Ostróda – Radunia Stężyca
Wigry Suwałki – Wisła Puławy
KKS 1925 Kalisz – Znicz Pruszków
Chojniczanka Chojnice – Ruch Chorzów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Śląsk II Wrocław
Garbarnia Kraków – Hutnik Kraków
Lech II Poznań – Pogoń Siedlce
GKS Bełchatów – Motor Lublin
25. kolejka – 26-27 marca
GKS Bełchatów – Olimpia Elbląg
Motor Lublin – Lech II Poznań
Pogoń Siedlce – Garbarnia Kraków
Hutnik Kraków – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Śląsk II Wrocław – Chojniczanka Chojnice
Ruch Chorzów – KKS 1925 Kalisz
Znicz Pruszków – Wigry Suwałki
Wisła Puławy – Sokół Ostróda
Radunia Stężyca – Stal Rzeszów
26. kolejka – 2-3 kwietnia
Olimpia Elbląg – Radunia Stężyca
Stal Rzeszów – Wisła Puławy
Sokół Ostróda – Znicz Pruszków
Wigry Suwałki – Ruch Chorzów
KKS 1925 Kalisz – Śląsk II Wrocław
Chojniczanka Chojnice – Hutnik Kraków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Pogoń Siedlce
Garbarnia Kraków – Motor Lublin
Lech II Poznań – GKS Bełchatów
27. kolejka – 9-10 kwietnia
Lech II Poznań – Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów – Garbarnia Kraków
Motor Lublin – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pogoń Siedlce – Chojniczanka Chojnice
Hutnik Kraków – KKS 1925 Kalisz
Śląsk II Wrocław – Wigry Suwałki
Ruch Chorzów – Sokół Ostróda
Znicz Pruszków – Stal Rzeszów
Wisła Puławy – Radunia Stężyca
28. kolejka – 16 kwietnia
Olimpia Elbląg – Wisła Puławy
Radunia Stężyca – Znicz Pruszków
Stal Rzeszów – Ruch Chorzów
Sokół Ostróda – Śląsk II Wrocław
Wigry Suwałki – Hutnik Kraków
KKS 1925 Kalisz – Pogoń Siedlce
Chojniczanka Chojnice – Motor Lublin
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – GKS Bełchatów
Garbarnia Kraków – Lech II Poznań
29. kolejka – 23-24 kwietnia
Garbarnia Kraków – Olimpia Elbląg
Lech II Poznań – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
GKS Bełchatów – Chojniczanka Chojnice
Motor Lublin – KKS 1925 Kalisz
Pogoń Siedlce – Wigry Suwałki
Hutnik Kraków – Sokół Ostróda
Śląsk II Wrocław – Stal Rzeszów
Ruch Chorzów – Radunia Stężyca
Znicz Pruszków – Wisła Puławy
30. kolejka – 27 kwietnia
Olimpia Elbląg – Znicz Pruszków
Wisła Puławy – Ruch Chorzów
Radunia Stężyca – Śląsk II Wrocław
Stal Rzeszów – Hutnik Kraków
Sokół Ostróda – Pogoń Siedlce
Wigry Suwałki – Motor Lublin
KKS 1925 Kalisz – GKS Bełchatów
Chojniczanka Chojnice – Lech II Poznań
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Garbarnia Kraków
31. kolejka – 30 kwietnia-1 maja
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków – Chojniczanka Chojnice
Lech II Poznań – KKS 1925 Kalisz
GKS Bełchatów – Wigry Suwałki
Motor Lublin – Sokół Ostróda
Pogoń Siedlce – Stal Rzeszów
Hutnik Kraków – Radunia Stężyca
Śląsk II Wrocław – Wisła Puławy
Ruch Chorzów – Znicz Pruszków
32. kolejka – 7-8 maja
Olimpia Elbląg – Ruch Chorzów
Znicz Pruszków – Śląsk II Wrocław
Wisła Puławy – Hutnik Kraków
Radunia Stężyca – Pogoń Siedlce
Stal Rzeszów – Motor Lublin
Sokół Ostróda – GKS Bełchatów
Wigry Suwałki – Lech II Poznań
KKS 1925 Kalisz – Garbarnia Kraków
Chojniczanka Chojnice – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
33. kolejka – 14-15 maja
Chojniczanka Chojnice – Olimpia Elbląg
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – KKS 1925 Kalisz
Garbarnia Kraków – Wigry Suwałki
Lech II Poznań – Sokół Ostróda
GKS Bełchatów – Stal Rzeszów
Motor Lublin – Radunia Stężyca
Pogoń Siedlce – Wisła Puławy
Hutnik Kraków – Znicz Pruszków
Śląsk II Wrocław – Ruch Chorzów
34. kolejka – 21-22 maja
Olimpia Elbląg – Śląsk II Wrocław
Ruch Chorzów – Hutnik Kraków
Znicz Pruszków – Pogoń Siedlce
Wisła Puławy – Motor Lublin
Radunia Stężyca – GKS Bełchatów
Stal Rzeszów – Lech II Poznań
Sokół Ostróda – Garbarnia Kraków
Wigry Suwałki – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
KKS 1925 Kalisz – Chojniczanka Chojnice