Martin Klabník wzmocni defensywę biało-zielono-czarnych

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

W sobotę do naszej drużyny dołączył słowacki obrońca Martin Klabník, który na polskich boiskach rozegrał blisko 110 spotkań, a w słowackiej Ekstraklasie 74. GKS podpisał z 29-letnim zawodnikiem kontrakt obowiązujący do końca czerwca 2022 roku

Nowy piłkarz „Brunatnych” urodził się 22 listopada 1991 roku w Ilavie na Słowacji i swoją przygodę z futbolem rozpoczynał w MFK Dubnica nad Váhom. W kolejnych latach był zawodnikiem klubów słowackiej Ekstraklasy: Spartaka Trnava oraz FK DAC 1904 Dunajská Streda. W Polsce pojawił się latem 2017 roku, podpisując kontrakt z Radomiakiem, w barwach którego rozegrał 66 spotkań, zdobył dwie bramki, zanotował jedną asystę i finalnie wywalczył awans do Fortuna 1 Ligi. W styczniu 2020 roku trafił do Chojniczanki, w której zanotował 11 występów w F1L oraz 22 w poprzednim sezonie eWinner 2 Ligi (wszystkie w podstawowym składzie) oraz czterech Fortuna Pucharu Polski, gdzie dotarł aż do ćwierćfinału.

Po zakończeniu sezonu nie przedłużył kontraktu i stał się wolnym zawodnikiem. Teraz spróbuje swoich sił w GKS Bełchatów. Życzymy powodzenia!