GKS traci napastnika. Patryk Winsztal odchodzi ze Sportowej

Napastnik Patryk Winsztal jest kolejnym zawodnikiem, którego nie zobaczymy w nadchodzącym sezonie w barwach GKS-u Bełchatów. Umowa z 22-latkiem została rozwiązana za porozumieniem stron.

Winsztal został piłkarzem biało-zielono-czarnych w przerwie zimowej sezonu 2019/20. W rundzie wiosennej zagrał w 14 spotkaniach, w których zdobył cztery bramki. W pamięci mamy przede wszystkim jego występ przeciwko Wigrom Suwałki (4:2), gdy dwukrotnie pokonał bramkarza rywali. Poprzedni sezon miał jednak zdecydowanie gorszy. Wystąpił w 20 meczach (19 w F1L, 1 w Pucharze Polski), ale na boisku spędził zaledwie 845 minut. Jedyną bramkę w kampanii 2020/21 strzelił w jesiennym meczu z Resovią (3:0).

Dziękujemy za 1,5 roczne występy przy Sportowej i życzymy powodzenia w dalszej karierze!