Szymorek i Wroński zostają w GKS na kolejny sezon

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Kolejni piłkarze podpisali nowe kontrakty z bełchatowskim klubem. W rozgrywkach eWinner 2 Ligi w barwach GKS-u nadal występować będą Mateusz Szymorek oraz Łukasz Wroński. Wychowankowie podpisali roczne umowy.

Mateusz Szymorek w trakcie sezonu 2020/21 był podstawowym zawodnikiem drużyny Marcina Węglewskiego. Wystąpił w 31 spotkaniach Fortuna 1 Ligi oraz jednym w Pucharze Polski. 27-latek to wychowanek klubu, dla którego rozegrał już 126 spotkań, w których zdobył jedną bramką. W trakcie swojej kariery reprezentował także Olimpię Zambrów (sezon 2017/18).

Natomiast dla Łukasza Wrońskiego będzie to drugi kolejny sezon przy Sportowej 3. W poprzednim rozegrał 21 spotkań (1 bramka, 4 asysty), lecz dużą część sezonu stracił z powodu kontuzji. Także na starcie nowych rozgrywek nie będzie do dyspozycji Patryka Rachwała i jego sztabu. 27-latek w trakcie swojej kariery reprezentował także zespoły m.in. Wigier Suwałki, Stali Mielec czy GKS-u Katowice. Doświadczony skrzydłowy rozegrał już ponad 100 spotkań dla bełchatowskiego klubu, w tym 37 w Ekstraklasie.

Mateuszowi i Łukaszowi życzymy powodzenia w nadchodzącym sezonie!