Michał Graczyk podpisał kontrakt z bełchatowskim klubem

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Dziewiątym nabytkiem GKS-u w letnim okienku transferowym został defensywny pomocnik, Michał Graczyk. 22-latek, który ostatnio występował w Olimpii Grudziądz, podpisał kontrakt z „Dumą Górniczego Miasta” obowiązujący do końca czerwca 2022 roku.

Nowy zawodnik biało-zielono-czarnych urodził się 1 lipca 1999 roku w Szczecinie. Swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w młodzieżowych drużynach Pogoni Szczecin, skąd dopiero przed rokiem przeniósł się na zasadzie wypożyczenia do drugoligowej Olimpii Grudziądz. W barwach „Olimpijczyków” zanotował 35 występów w eWinner 2. Lidze oraz dwa mecze w Pucharze Polski. Grając jako środkowy pomocnik strzelił dwa gole oraz zanotował dwie asysty. Zdaniem wielu, był najrówniej grającym piłkarzem Olimpii w minionym sezonie.

Wcześniej w barwach drugiej drużyny Pogoni Szczecin zagrał w blisko stu spotkaniach na poziomie III ligi oraz CLJ. Na początku lipca pojawił się na testach w Pogoni Siedlce, skąd trafił do Bełchatowa. W międzyczasie wystąpił z meczach kontrolnych z GKS Katowice, Polonią Warszawa i Rakowem II Częstochowa. W środę złożył podpis pod rocznym kontraktem z bełchatowskim klubem.

Michał, witamy w Bełchatowie i życzymy jak najwięcej radosnych chwil w koszulce z herbem GKS-u na piersi!