Dawid Nowak blisko Górnika Zabrze

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Jak podaje portal SportoweFakty.pl Dawid Nowak nie trafi do Cracovii, ale do Górnika Zabrze. Napastnik ma wyjaśnić swoją przyszłość do połowy przyszłego tygodnia.

Były reprezentant Polski był łączony ze śląskim klubem już w ostatnich okienkach transferowych. Wówczas jednak do parafowania umowy nie doszło, bo obecny klub piłkarza PGE GKS Bełchatów gwarantował mu bardzo sowite warunki kontraktu. Umowa wygasa jednak z końcem czerwca, a spadkowicz tnie obecnie koszta i nie byłby w stanie zatrzymać Nowaka na dłużej.

Sam zawodnik nie ukrywa, że prowadzi rozmowy z kilkoma klubami i najprawdopodobniej zostanie na boiskach najwyższej klasy rozgrywkowej. – Mogę tylko powiedzieć, że propozycje, które dostałem pochodzą z T-Mobile Ekstraklasy i najpewniej właśnie w tej lidze wyląduję – mówił w niedawnej rozmowie z naszym portalem Nowak.

W Zabrzu piłkarz pojawić miałby się na początku przyszłego tygodnia, po powrocie drużyny ze zgrupowania w stolicy polskich Tatr. Słowa piłkarza są z naszymi informacjami zbieżne. – Myślę, że w połowie przyszłego tygodnia wszystko powinno być jasne. Nie mam wprawdzie stuprocentowej pewności, że do tego czasu parafuję umowę, ale rozmowy są zaawansowane i moja przyszłość powinna się wyjaśnić dość szybko – zapewnia.

Całość przeczytasz w portalu SportoweFakty.pl