Czekamy na Gikiewicza

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

GKS Bełchatów szuka doświadczonego bramkarza. Celem nr 1 jest Rafał Gikiewicz ze Śląska Wrocław – informuje sport.pl

Jeszcze trener Michał Probierz chciał sprowadzić do Bełchatowa braci Gikiewiczów. Na Łukasza – napastnika – klubu nie stać, ale koncepcja z wypożyczeniem Rafała wciąż jest aktualna. Potwierdza to sam zawodnik. – Wszystko jest możliwe – odpowiada mistrz Polski ze Śląskiem Wrocław. – Za czasów Probierza byłem niemal jedną nogą w Bełchatowie. Po jego rezygnacji sprawa mojego przejścia straciła nieco na impecie – opowiada. Przyznaje jednak, że trwają negocjacje działaczy obu klubów.

– Sondujemy możliwość sprowadzenia Gikiewicza, ale warunkiem jest znalezienie pieniędzy – tłumaczy Michał Antczak, rzecznik prasowy klubu. Chodzi o rozwiązanie kontraktów z zawodnikami odsuniętymi od drużyny.

Według naszych informacji, o czym pisaliśmy na facebook’u, propozycję powrotu do GKS-u otrzymał Łukasz Sapela. Jednak miałoby to nastąpić dopiero latem. Nam ten transfer wydaje się mało prawdopodobny, choćby z tego względu, że „Sapel” jakiś czas temu w wywiadzie dla portalu weszlo.com powiedział, że w Azerbejdżanie czuje się bardzo dobrze i jeżeli będzie miał możliwość pozostania w zespole Revana Baku to z niej skorzysta.