Kadra na zgrupowanie w Turcji

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Po środowym sparingu z Zagłębiem Sosnowiec trener Kamil Kiereś podał skład 25-osobowej kadry PGE GKS Bełchatów na rozpoczynający się w najbliższy piątek obóz w Turcji.

Zgrupowanie w hotelu „Rixos Lares”, który daje bardzo dobre i sprawdzone warunki do treningów i sparingów, będzie drugim ważnym etapem przygotowań bełchatowian do rundy wiosennej. W Antalyi zespół będzie się już skupiał głównie na pracy pod względem techniczno-taktycznym i kształtowaniu optymalnego składu drużyny. Zgrupowanie potrwa od 14 do 26 lutego. Podczas obozu rozegrane zostaną cztery mecze towarzyskie z zagranicznymi klubami: serbskim FK Teleoptik (16.02.), południowokoreańskim FC Seongnam (20.02.), kazachskim FK Taraz (24.02.) oraz rosyjskim FK Yenisey (25.02.).

Po powrocie z Turcji, „Brunatni” rozegrają na tydzień przed inauguracyjnym meczem z Okocimskim, ostatni sparing. Próba generalna przed startem ligi odbędzie się w Bełchatowie 1 marca a rywalem będzie Puszcza Niepołomice, z którą PGE GKS rozegrał już awansem mecz z wiosny.

W ekipie „Brunatnych” na tureckie zgrupowanie znajduje się m.in. trzech pozyskanych zimą zawodników: Hristijan Kirovski, Alexis Norambuena i Daniils Turkovs.

Kadra PGE GKS Bełchatów na zgrupowanie Antalyi:

Bramkarze:
Paweł Lenarcik, Arkadiusz Malarz, Damian Podleśny

Obrońcy:
Paweł Baranowski, Adrian Basta, Marcin Flis, Krzysztof Michalak, Alexis Norambuena, Mateusz Szymorek, Maciej Wilusz, Piotr Witasik

Pomocnicy:
Grzegorz Baran, Mateusz Mak, Kamil Poźniak, Andreja Prokić, Patryk Rachwał, Michał Renusz, Szymon Sawala, Damian Szymański, Kamil Wacławczyk, Łukasz Wroński

Napastnicy:
Bartłomiej Bartosiak, Michał Mak, Hristijan Kirovski, Daniils Turkovs