Rachwał, Kosznik i Grzeszczyk piłkarzami GKS

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Trzech zawodników wzmocniło drużynę GKS Bełchatów. Przed ostatnim treningiem pierwszego etapu przygotowań do rundy wiosennej kontrakty podpisali Łukasz Grzeszczyk, Rafał Kosznik oraz Patryk Rachwał.

Podpisane w piątek umowy z wymienionymi zawodnikami mają półroczne terminy z opcją przedłużenia na kolejny rok bez względu na klasę rozgrywkową, w której w przyszłym sezonie będzie występować drużyna ze Sportowej.

Cała trójka doświadczonych zawodników pozytywnie przeszła wszystkie testy, sprawdzając się m.in. w kilku meczach sparingowych ekipy Kamila Kieresia.

Dla Patryka Rachwała będzie to druga przygoda z bełchatowskim klubem, w którym występował w sezonach 2007/08 – 2009/10. W tym czasie rozegrał 83 mecze w Ekstraklasie, 4 w Pucharze UEFA, 3 w Pucharze Polski i 8 w Pucharze Ekstraklasy. Ostatnio 32-letni pomocnik występował w Zagłębiu Lubin.

Rafał Kosznik to 30-letnia obrońca, dla którego GKS Bełchatów jest piątym klubem w karierze. W rundzie jesiennej grał poznańskiej Warcie.

Najmłodszy z tej trójki jest Łukasz Grzeszczyk. 26-letni pomocnik ma za sobą występy m.in. w Wiśle Płock, Widzewie Łódź a ostatnio Warcie Poznań.