Błażej Telichowski w GKS!

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Dopiero co zakończyło się świętowanie zdobycia Mistrzostwa 1 ligi, a już działacze zaskoczyli świetnym newsem. Dwuletnią umową z GKS związał się Błażej Telichowski, czołowy zawodnik Podbeskidzia Bielsko Biała w zeszłym sezonie.

Błażej Telichowski podpisał kontrakt na grę w beniaminku T-Mobile Ekstraklasy PGE GKS Bełchatów. Doświadczony stoper będzie występował w barwach „Brunatnych” co najmniej do 30 czerwca 2016 r.
Mierzący 187 cm stoper grał w minionym sezonie w Podbeskidziu Bielsko-Biała, gdzie zbierał bardzo dobre recenzje a w 33 spotkaniach T-ME zdobył 3 bramki.

30-letni Telichowski przechodzi do PGE GKS Bełchatów na zasadzie wolnego transferu. Podobnie jak Maciej Wilusz, który żegna się z klubem ze Sportowej, Błażej dobrze gra lewą nogą.

W swojej ciekawej karierze nowy defensor drużyny Kamila Kieresia na poziomie Ekstraklasy występował m.in. w Lechu Poznań, Dyskobolii Grodzisk Maz., Polonii Warszawa, Górniku Zabrze czy Polonii Bytom. W sumie Telichowski ma na koncie ponad 180 meczów w najwyższej klasie rozgrywkowej i 18 bramek.

Pierwszy letni nabytek PGE GKS Bełchatów spotka się z drużyną podczas inauguracyjnych zajęć 23 czerwca.