Były napastnik ŁKS-u trenuje przy Sportowej. Czy wzmocni GKS?

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Jak udało nam się dowiedzieć, od kilku dni z pierwszą drużyną GKS-u Bełchatów trenuje Rafał Kujawa, którego kibice mogą kojarzyć głównie z występów w Łódzkim Klubie Sportowym.

34-latek to wychowanek ŁKS-u, w którym grał do 2012 roku. Później występował kolejno w GKS Katowice, Pelikanie Łowicz i Termalice Bruk-Bet Nieciecza. Lata 2015-17 spędził w Stomilu Olsztyn. Wiosną 2018 roku powrócił do macierzystego klubu, z którym awansował do Ekstraklasy. Zimą 2020 roku wypadł z pierwszego składu „Rycerzy wiosny” i przez pół roku pozostawał bez klubu. Sezon 2020/21 spędził w trzecioligowej Polonii Warszawa, dla której rozegrał 26 spotkań, zdobywając 3 bramki.

Łącznie na poziomie Ekstraklasy wystąpił 57 razy i zdobył 13 bramek. Najwięcej występów zanotował jednak w Fortuna 1 Lidze. W 201 meczach, 47 razy wpisywał się na listę strzelców. Trzykrotny młodzieżowy reprezentant Polski najlepsze lata ma już jednak za sobą, więc pozostaje pytanie, na ile poważne jest zainteresowanie jego usługami ze strony bełchatowskiego klubu i czy jego pobyt przy S3 zakończy się podpisaniem kontraktu?